Hopp til innhold

UTSATT! BKK Bulkarennet

Grunna nye retningslinjer, så må kretsrenn utgå, sidan deltaking ikkje skal gå på tvers av kommounegrenser for denne perioden, gjeldane frå 20. januar inntil nye retningslinjer. Rennet går i friteknikk. Me har hatt problem med at det står klassisk på stilart. Sjå vekk i frå dette.

  • Når: 24.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Bulken
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 24.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 24.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Seim, Anita Furevikstrand Klubb Bulken IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 10 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspebakken, Jarand Nondal Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakketun, Thomas Tveit Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Johannes Trolid Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grindedal, Skage Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Herre, Sjur Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martenson, Ola Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nestås, Sindre Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ngwenya, Markus Kondwani Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knapstad, Håvard Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Narheim, Dennis Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Nicolai Åsvang Klubb Hålandsdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatne, Vegard Lunde Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Femsteinevik, Gitle Klubb Hålandsdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerstad, Halle Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martenson, Ask Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerald, Emil Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Herre, Hallvard Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjeltnes, Philipp Klubb Ulvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Innset, Brage Klubb Ulvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvelvane, Abel Tronerud Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Træen, Elias Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveite, Håvard Knapstad Klubb Eldar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Verlo, Gaute Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Marius Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gudbrandstuen, Vegar Klubb Eldar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Alexander Åsvang Klubb Hålandsdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Totland, Jermund Ure Klubb Eldar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Andreas Klubb Hålandsdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Verlo, Eskil Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerald, Heine Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gudbrandstuen, Eirik Klubb Eldar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Oliver Nestås Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyrkolbotnen, Olai Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grindedal, Magnus Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gårdsvoll, Emilian Alexander Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Mathias Risnes Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Narheim, Sander Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedkvitne, Henrik Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim-Haugen, Martin Lid Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjeldal, Magnus Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjoldli, Wilhelm Trondsen Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staff, Malvin Skorve Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Træen, Mattis Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Tage Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Jesper Økland Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvåle, Samson Klubb Ulvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Kasper Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Knut Eirik Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveit, Casper Sander Elias Klubb Ulvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveit, Mette Saga Evelinn Klubb Ulvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerald, Guro Blikberg Klubb Eldar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mettenes, Sara Regine Klubb Bulken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjeldal, Marion Klubb Bulken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerveggen, Emma Sofie Brekke Klubb Bulken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Hanna Trolid Klubb Bulken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opheim, Guro Aldal Klubb Bulken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveite, Ingrid Knapstad Klubb Eldar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Ingeborg Henanger Klubb Hålandsdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjeltnes, Johanna Klubb Ulvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hop, Anine Lunde Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjelland, Ingri Skjelbreid Klubb Hålandsdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveite, Kristin Knapstad Klubb Eldar IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkolbotnen, Ovidia Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Flage, Amalie Helleve Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hanto, Rikke Flatlandsmo Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Anny Økland Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knapstad, Synva Herheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lægreid, Maya Larsen Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Låstad, Sofie Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Midttun, Helene Dagestad Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Narheim, Tirill Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nesbø, Tora Opheim Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nestås, Synva Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røthe, Nora Kolve Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Cassandra Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Nora Klubb Bulken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aspebakken, Sanna Nondal Klubb Bulken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bryn, Thale Bøe Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hop, Adelen Lunde Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ree, Synva Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Staff, Elenor Skorve Klubb Bulken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæten, Unn Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Totland, Tuva Ure Klubb Eldar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vatne, Synva Lunde Klubb Bulken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femsteinevik, Guro Klubb Hålandsdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjelland, Kristi Skjelbreid Klubb Hålandsdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rød, Maria Haugse Klubb Hålandsdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kohort 15 år - senior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Trude Tronerud Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Bidne, Alvhild Klubb Eldar IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Brattabø, Kjersti Therese Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Enes, Bodil Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Fosse, Turid Aurdal Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Fosse, Unni Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Gjerald, Henning Guttormsson Klubb Eldar IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Gjerald, Britt Ragnhild Blikberg Klubb Eldar IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Gudbrandstuen, Audun Olav Klubb Eldar IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Halvorsen, Oddbjørn Frilund Klubb Hålandsdal IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Håheim, Oddrun Afdal Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Kvarme, Merete Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Lefdal, Trond Kjetil Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Martinsen, Ole Jacob Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Mjelstad, Aud Jorunn Tomine Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Namtvedt, Inge Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Nestås, Ingrid Teigen Klubb Bulken IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Ophaug, Jannicke Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Ragnhildstveit, Jomar Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Rød, Randi Haugse Klubb Hålandsdal IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Rød, Ståle Klubb Hålandsdal IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Seim, Jan Erik Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Skjelbreid, Ann Elen Klubb Hålandsdal IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Tveite, Hilde Knapstad Klubb Eldar IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Vaksdal, Arnt Roger Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Verlo, Per Are Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Vethe, Bjarte Klubb Vargar IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet

Kohort 8 - 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Arnstein Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Aas, Anne Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Aldal, Ørjan Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Bakketun, Torbjørn Tveit Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Bay, Tina Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Berge, Evy Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Bergstrøm, Bjarte Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Bidne, Alvhild Klubb Eldar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Brattabø, Lars Olav Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Brattebø, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Børsheim, Johan Klubb Ulvik IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Dukstad, Sveinung Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Døssland, Børge Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Eik, Gørill Samland Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Femsteinevik, Arnt Ove Klubb Hålandsdal IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Flage, Hallgeir Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Galaaen, Berit Marie Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Giljarhus, Lars Erik Noreng Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Gjerald, Henning Guttormsson Klubb Eldar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Gjerald, Britt Ragnhild Blikberg Klubb Eldar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Gjerstad, Torill Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Gjerstad, Gro Tyssebotn Klubb Bul IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Granqvist, Åsa Johanna Klubb Ulvik IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Grindedal, Leif Bjørn Finden Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Gudbrandstuen, Audun Olav Klubb Eldar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Gårdsvoll, Margunn Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Halvorsen, Oddbjørn Frilund Klubb Hålandsdal IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Herland, Elin Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Herre, Ingvar Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Hjeltnes, Carsten Philipp Klubb Ulvik IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Hjortland, Øyvind Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Hole, Andre Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Hop, Anne-Cathrine Lunde Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Hop, Anders Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Håheim, Oddrun Afdal Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Innset, Haakon Klubb Ulvik IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Iversen, Ranveig Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Knapstad, Ranveig Herheim Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Krangnes, Lars Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Kristiansen, Gro Marit Istad Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Kristinsson, Solveig Gunn Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Kvelvane, Christer Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Langeland, Anne Maria Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Låstad, Ørjan Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Mettenes, Berit Elde Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Michelsen, Trond Are Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Midttun, Rune Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Mjelstad, Aud Jorunn Tomine Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Mørkve, Terje Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Narheim, Marianne Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Narheim, Thomas Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Nedkvitne, Jon Ivar Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Ohnstad, Asgeir Klubb Viljar, IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Opheim, Solbjørg Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Ree, Knut Erik Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Ree, Bjørg Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Reinertsen, Per Lasse Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Ringheim, Arnstein Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Ripel, Knut Johannes Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Rognebakke, Lene Ringheim Klubb Vargar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Rognebakke, Asgeir Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Rød, Arild Klubb Hålandsdal IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Seim, Håkon Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Seim-Haugen, Cathrine Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Skjelbreid, Ann Elen Klubb Hålandsdal IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Skjeldal, Kristen Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Skjerveggen, Knut Inge Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Skjoldli, Tonje Trondsen Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Skjoldli, Even Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Skjoldli, Ann-Mari Nese Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Soldal, Marianne Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Staveland, Arne Herre Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Totland, Arne Klubb Eldar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Trolid, Thor Morten Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Træen, Mona Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Træen, Sverre Kvamme Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Tveit, Helge Klubb Ulvik IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Tveit, Emre Sigge Emilian Klubb Ulvik IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Tveite, Hilde Knapstad Klubb Eldar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Ure, Monica Klubb Eldar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Verlo, Per Are Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Vesterhus, Trine Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Åsvang, Line Cecilie Klubb Hålandsdal IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fenne, Hilde Klubb Varegg Fleridrett Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Thomas Klubb Hålandsdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Kristoffer Haugse Klubb Hålandsdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vaksdal, Bjørnar Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femsteinevik, Otto Klubb Hålandsdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Øyvind Henanger Klubb Hålandsdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjartnes, Eirik Klubb Hålandsdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Blindheim, Eivind Maurseth Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fosse, Arild Klubb Bjørgum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gjerde, Raymond Karl Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Bjørn Christian Klubb Bergen Cykleklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02