Hopp til innhold

Ørnarstafetten 2021

Ørnarstafetten 2021 vil bli gjennomført 17.januar. Grunnet koronareglene vil alle etappene være fristil. Tar også forbehold om at distanser og gjennomføringsopplegg kan bli endret ut ifra påmelding og koronastituasjonen i januar. Invitasjon til arrangementet vil bli lagt ut i løpet av uke 1. I tillegg til løpere må støtteapparat melde seg på også. Rennplan: 1 KOHORT: 1100 start 8-10 år - 1 km (ferdig på ca 30 minutter) 1140 start 11-12 år- 2 km (ferdig på ca 25 minutter) 1215 rydde, vaske stadion. 1245 innslipp neste kohort 2. KOHORT: 1330 start 13-16 år - 3 km (ferdig på ca 35 minutter) 1415 start alle andre - 5 km (ferdig på ca 45 minutter)

  • Når: 17.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Voss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse K 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 - 12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ferning, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Brage Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knapstad, Håvard Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Viljar Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Olav Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Marion Klubb Bulken IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tranøy, Nils Klubb Ørnar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tranøy, Anne Klubb Ørnar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trettenes, Magnus Rylandsholm Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tysse-Røsland, Mari Klubb Osterøy IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper

G 13 - 16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bjørgum IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerstad, Halle Klubb Bulken IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herre, Hallvard Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Kristian Strand Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Sigurd Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tranøy, Åmund Klubb Ørnar IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Træen, Elias Klubb Bulken IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Bjørgum IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Jørund Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper

G 8 -10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bryn, Thale Bøe Klubb Ørnar IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bryn, Tilde Bøe Klubb Ørnar IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøe, Aksel Hugdahl Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerald, Elisabeth Hafnor Klubb Ørnar IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindedal, Skage Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindedal, Magnus Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gårdsvoll, Emilian Alexander Klubb Voss IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knapstad, Synva Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvåle, Magnus Bøe Klubb Ørnar IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Andreas Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løne, Olav Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meltevik, Gabriel Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meltevik, Henrik Aksel Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mørch, Jonas Stavland Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mørch, Marius Stavland Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nestås, Sindre Klubb Bulken IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ngwenya, Markus Kondwani Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norekvål, Sofie Emilie Svane Klubb Ørnar IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Synva Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim-Haugen, Martin Lid Klubb Ørnar IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Magnus Klubb Bulken IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæten, Unn Klubb Ørnar IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vatne, Vegard Lunde Klubb Bulken IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wien, Tobias Pleym Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11 -12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerveggen, Helena Dale Klubb Voss IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper

J 13 - 16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hop, Anine Lunde Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Syslak, Martine Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper

J 8 - 10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Mari Kalleklev Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breivik, Vilde Gjøstein Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ferning, Matilde Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finne, Sigrid Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjeraldstveit, Hanne Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haukanes, Eivor Klubb Voss IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hop, Adelen Lunde Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Karoline Strand Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Fredrik Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lægreid, Maya Larsen Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låstad, Sofie Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mastrup, Lea Våge Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nesbø, Tora Opheim Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paasche, Anna Heggland Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Styve, Anna Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Styve, Olava Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreng, Margrethe Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper

K 17 - 20 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hydle, Maria Klubb Bjørgum IL Klasse K 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Voss IL Klasse K 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Bjørgum IL Klasse K 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper

Kohort 15 år - senior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Arnstein Klubb Bulken IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Andersen, Trude Tronerud Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Bay, Tina Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Berge, Therese Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Bergstrøm, Bjarte Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Brattabø, Lars Olav Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Børsheim, Sjur Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Eek-Jensen, Carl Frederik Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Enes, Bodil Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Ferning, Erik Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Fjellskålnes, Grethe Nerdalen Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Gravelsæter, Silja Maria Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Hagen, Jostein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Hagen, Nils Magne Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Haugen, Anders Nydal Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Helle, Herdis Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Hopsnes, Roald Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Hydle, Maria Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Hydle, Bjarte Klubb Viljar, IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Håheim, Oddrun Afdal Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Kvamme, Jarle Severin Pettersen Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Kvarme, Merete Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Lefdal, Trond Kjetil Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Martinsen, Ole Jacob Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Reinertsen, Per Lasse Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Reme, Hilde Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Røthe, Rune Magnar Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Røthe, Stig Gunnar Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Skjeldal, Kristen Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Skjerven, Asle Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Steen, Kaja Emilie Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Steen, Roar Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Tangen, Håvard Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Wæhle, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Årdal, Bjørn Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet

Kohort 8 - 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anne Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Berge, Marte Oppedal Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Berge, Evy Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Brattabø, Kjersti Therese Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Brattebø, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Bruås, Pål Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Bryn, Kenneth Horvei Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Bøe, Britt Emilie Geitle Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Dukstad, Sveinung Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Gjerald, Stine Sognnæs Hafnor Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Gjeraldstveit, Hanne Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Gjøstein, Kristine Merete Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Grindedal, Skage Berge Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Grindedal, Leif Bjørn Finden Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Grindedal, Magnus Berge Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Gårdsvoll, Margunn Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Gårdsvoll, Petter Andreas Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Hammer, Ann Marit Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Haugen, Helge Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Helle, Kjersti Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Hopsnes, Solveig Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Håheim, Oddrun Afdal Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Istad, Gro Marit Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Jensen, Øistein Helge Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Krangnes, Lars Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Kristiansen, Gro Marit Istad Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Kvamme, Jarle Severin Pettersen Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Larsen, Eivind Farestveit Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Larsen, Hans Petter Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Leiren, Ståle Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Lunde-Brattebø, Hilde Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Myking, Åge Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Mørch, Jørgen André Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Nesbø, Tora Opheim Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Opheim, Solbjørg Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Ringheim, Arnstein Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Rognebakke, Asgeir Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Skjoldli, Even Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Skjoldli, Ann-Mari Nese Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Staveland, Arne Herre Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Staveland, Elfrid Herre Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Stavland, Åse Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Strand, Anette Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Syslak, Frode Skage Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Tangen, Sølvi Nyvoll Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Wien, Tore Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet

Kvinner senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper

M 17 -20 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Femsteinevik, Guro Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Femsteinevik, Otto Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Ragnar Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergstrøm, Bjarte Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Helge Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herheim, Rune Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hordvik, Aslak Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Ståle Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låstad, Ørjan Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjelde, Eirik Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætersdal, Christian Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
nif-epi04, 04