Hopp til innhold

AVLYST! Jularennet 2020

Julerennet er dessverre avlyst på grunn av snømangel.

  • Når: 26.12.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Korlevoll Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse Kohort C smørere Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mehl, Sondre Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løyning, Amund Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Nicolai Åsvang Klubb Hålandsdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerald, Emil Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøy, Noah Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Alexander Åsvang Klubb Hålandsdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Andreas Klubb Hålandsdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerald, Heine Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ørke, Oliver Byggstøyl Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Askeland-Larsen, Jakob Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Handeland, Tarjei Moe Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggebø, Niklas Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mehl, Maiken Klubb Omvikdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland-Larsen, Mathilde Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggebø, Celina Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjelland, Ingri Skjelbreid Klubb Hålandsdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Selma Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løyning, Anna Opedal Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løyning, Mari Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femsteinevik, Guro Klubb Hålandsdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjelland, Kristi Skjelbreid Klubb Hålandsdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Totland, Tiril Ure Klubb Eldar IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Viga, Hedda Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Voss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Olene Skorpe Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Aas, Tor Egil Klubb Sauda IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Aas, Anne Klubb Voss IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Askeland, Katrine Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Bakka, Ivar Klubb Sauda IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Bakka, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Bastlien, Rune Klubb Sauda IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Bastlien, Una Klubb Sauda IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Bergstrøm, Bjarte Klubb Voss IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Brattabø, Lars Olav Klubb Osterøy IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Brattebø, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Brattebø, Bjarte Klubb Bulken IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Bryne, Elin Klubb Sauda IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Christiansen, Anja Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Christiansen, Magne Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Dybing, Øyvind Klubb Sauda IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Eik, Gørill Samland Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Flem, Bjørn Erik Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Folgerø, Liv Jorunn Bakkane Klubb Sauda IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Føyen, Morten Lyngås Klubb Stod IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Galaaen, Berit Marie Klubb Voss IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Gulbrandsen, Åse Klubb Sauda IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Heggebø, Lars Magnar Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Hia, Jofrid Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Hoftun, Sven Klubb Suldal IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Jekteberg, Rita Elin Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Kjetilstad, Kolbein Klubb Suldal IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Larsen, Magnar Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Laugaland, Audun Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Lunde, Marta Bakka Klubb Suldal IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Lunde, Lars Klubb Suldal IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Medhus, Gunnvor Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Medhus, Odd Ivar Klubb Røldal IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Mehl, Kjetil Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Moe, Aslak Klubb Suldal IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Myking, Åge Klubb Osterøy IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Myklebust, Åse Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Ness, Geir Magne Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Ripel, Knut Johannes Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Rognebakke, Asgeir Klubb Voss IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Skjelbreid, Ann Elen Klubb Hålandsdal IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Søfting, Stefan Moen Klubb Sauda IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Søfting, Ina Djuv Klubb Sauda IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Vatne, Kristin Klubb Sauda IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Vatne, Rakel Klubb Sauda IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Vik, Sverre Klubb Suldal IL Klasse Kohort A 8 til 14 år foreldre og støtteapparat Øvelse annet

Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Åsmund Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Aarekol, Runar Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Angell, Ørjan Klubb Odda IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Austlid, Sunniva Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Brattabø, Kjersti Therese Klubb Osterøy IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Byggstøyl, Ann Olaug Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Eik, Espen Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Enes, Bodil Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Flatebø, Reidar Klubb Vargar IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Folgerø, Lars Klubb Sauda IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Græe, Jan Erik Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Herland, Elin Klubb Osterøy IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Hydle, Bjarte Klubb Viljar, IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Klette, Olav Klubb Viljar, IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Klette, Bjarne Klubb Viljar, IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Kolbeinsvik, Stian Klubb Sauda IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Mostraum, Johnny Klubb Osterøy IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Ragnhildstveit, Jomar Klubb Viking, TIF Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Røthe, Rune Magnar Klubb Voss IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Røthe, Stig Gunnar Klubb Voss IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Sandbæk, Marit Klubb Viljar, IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Seim, Jan Erik Klubb Ørnar IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Skjerven, Asle Klubb Voss IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Steen, Roar Klubb Fana IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Totland, Arne Klubb Eldar IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Ure, Jarle Klubb Voss IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Wæhle, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet
Navn Øverland, Eva-Karin Bjerga Klubb Sauda IL Klasse Kohort B 15 år til senior foreldre og støtteapparat Øvelse annet

Kohort C smørere - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Terje Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Aas, Arnstein Klubb Bulken IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Medhus, Ragnvald Klubb Røldal IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Ommundsen, Harald Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Skjeldal, Kristen Klubb Voss IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Beate Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Angell, Tori Klubb Odda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Femsteinevik, Ragnhild Klubb Hålandsdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Voss IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarseth, Thomas Klubb Hålandsdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Græe, Johannes Skjerveggen Klubb Bjørgum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vaksdal, Bjørnar Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femsteinevik, Martin Klubb Hålandsdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lunde, Lars Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
nif-epi04, 04