Hopp til innhold

AVLYST! samnangerrennet 2020

Rennet er avlyst grunna fare for spreidning av koronasmitte. Avgjersla er tatt i samråd med kommuneoverlege i Samnanger.

  • Når: 14.03.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Samnanger
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 14.03.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 14.03.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 14.03.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 14.03.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 14.03.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 14.03.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 14.03.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 14.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Synnevaag, Marius Hansen Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holdhus, Martin Klubb Samnanger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Fredrik Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Guldbrandsen, Julian Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Andreas Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsland, Rikke Klubb Samnanger IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fanebust, Sunniva Klubb Samnanger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Serck-Hanssen, Karen Klubb Viking, TIF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drevsjø, Nathalie Langeland Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fanebust, Julia Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ferning, Matilde Glesnes Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Ragnar Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hopsnes, Roald Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jordal, Bjarte Henry Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Bjørn Christian Klubb Bergen Cykleklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Eivind Farestveit Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Leikvoll, Morten Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04