Hopp til innhold

Tour de Hardanger-fellesstart (klassisk)

NB! Påmelding må skje på prolog

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: RØLDAL
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge-Soldal, Amund Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jøsang, Sivert Klubb Sportsklubben Vedavåg Karmøy Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01