Hopp til innhold

Tour de Hardanger-kretsrenn (klassisk)

Her meldast på for kretsrenn klassar 8-12 år. Øvrige klassar må melda seg på prolog.

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 14:00
  • Hvor: RØLDAL
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Magnus Hennø Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Åland, Iver Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauge, Vebjørn Thowsen Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åland, Birk Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berge-Soldal, Viljar Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggebø, Niklas Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jacobsen, Aksel Rudi Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wien, Tobias Pleym Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland-Larsen, Mathilde Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggebø, Celina Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Småbrekke, Eline Stølvei Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jøsang, Ingeborg Klubb Sportsklubben Vedavåg Karmøy Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hakestad, Othilie Moen Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørum, Anja Naasen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauge, Mathilde Thowsen Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løyning, Anna Opedal Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løyning, Mari Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørum, Ailinn Karin Naasen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI02, 02