Hopp til innhold

Røldalsrennet

Røldal IL ynskjer velkomen til langrenn i klassisk teknikk laurdag 18. januar 2020. Rennet erstattar det utsatte rennet som skulle gått 4. januar. Rennet går på Korlevoll med start kl 13. Rennkontor og cafe same stad. Sonerenn. Klasseinndeling : 8-10 år: 1 km 11-12 år: 2 km 13-14 år: 3 km 15-16 år: 5 km Junior og senior kvinner : 5 km Junior og senior menn : 10 km Påmelding innan torsdag 16.januar på minidrett. Startkontingent etter Norges Skiforbund sine satsar. Kontaktadresse : roldalidrettslag@gmail.com Rennleiar : Odd Ivar Medhus – epost : tlf. 48997327 Velkomen til ein fin skidag på Korlevoll! Røldal IL - skigruppa

  • Når: 18.01.2020
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: røldal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Åland, Iver Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åland, Birk Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge-Soldal, Amund Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøy, Noah Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jøsang, Sivert Klubb Sportsklubben Vedavåg Karmøy Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Magnus Svendal Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggebø, Niklas Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggebø, Celina Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Småbrekke, Eline Stølvei Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jøsang, Ingeborg Klubb Sportsklubben Vedavåg Karmøy Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Småbrekke, Bettina Stølvei Klubb Røldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Anna Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kyllesø, Karen Malena Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Mons Svendal Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engevik, Kjell-Inge Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Halldorsson, Halldor I Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heien, Magne Klubb Ternen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Lars Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nerheim, Stig Morten Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vikingstad, Einar Bertrand Klubb Avaldsnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvregård, Jan Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01