Hopp til innhold

Bavallsrennet

Voss Alpin inviterer til Bavallsrennet 2020 i Voss Resort med Myrkdalen Fjellandsby som reservearena. Det vil bli teken endeleg avgjerd om lokalisering tysdag 21. januar. Følg oss på FB eller på www.vossalpin.no

  • Når: 25.1 - 26.01.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Voss Resort
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 26.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 25.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 26.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 25.01.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Marcus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Markhus, Daniel Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Marcus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markhus, Daniel Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberge, Ask Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Elias Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberge, Ask Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Elias Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Gjerding, Fredrik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Oehme, Mons Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Schilbred, Nicolai Severin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Schilbred, Jacob Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Olav Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Herman Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Ulland Haukanes, Thage Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hanken, Amund Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ulland Haukanes, Thage Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Janiszewska, Hanna Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Helene Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerding, Anna Othelia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Hermine Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Oehme, Fia Helén Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langeland, Hermine Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sofia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

U Menn Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hald, Peder Palmstrøm Klubb Tertnes Alpin Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm

U Menn Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hald, Peder Palmstrøm Klubb Tertnes Alpin Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02