Hopp til innhold

KM Vikingrennet

Vikingrennet 2020

  • Når: 25.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Herresåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knapstad, Håvard Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linde, Ludvig Færø Klubb Viking, TIF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meyer-Lampe, Haakon Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettemark, Samuel Renè Klubb Vargar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Soldal, Anved Tombre Klubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindseth, Borge Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nygaard, Olav Møen Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Peder Klubb Vargar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vevle, Johannes Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge-Soldal, Amund Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettemark, Johannes André Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Eivind Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Magnus Svendal Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lauvås, Ulrik Fosse Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindseth, Ole Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Viktor Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøe, Aksel Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Isak Møen Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meyer-Lampe, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Karen Klubb Viking, TIF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøe, Signe Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hop, Anine Lunde Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linde, Frida Færø Klubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vislie, Ingrid Schønberg Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strandenes, Karoline Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ferning, Matilde Glesnes Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hop, Adelen Lunde Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linde, Live Færø Klubb Viking, TIF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linde, Rikke Færø Klubb Viking, TIF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettemark, Sara Adiné Klubb Vargar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Soldal, Marita Tombre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognebakke, Edel Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sebastian Løtvedt Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Mons Svendal Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bystøl, Einar Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engevik, Kjell-Inge Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellesøy, Åsmund Johannes Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hopsnes, Roald Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johannesen, Arne Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvitstein, Eivind Klubb Rygene IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjelde, Eirik Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Måge, Ove Klubb Strandebarm IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ringheim, Arnstein Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02