Hopp til innhold

KM Fanarennet 2020 fristil

ARENA FLYYTTET TIL VOSS!! Fanarennet 2020 fristil med innlagt KM

  • Når: 26.01.2020
  • Oppstart: 13:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 26.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 26.01.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 26.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 26.01.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 26.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 26.01.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 26.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Magnus Hennø Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Brage Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugland, Erlend Mæhle Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hordvik, Christian Garth Tysse Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Knapstad, Håvard Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Viljar Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Meyer-Lampe, Haakon Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønningen, Nicolai Singdahlsen Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vines, Jaran Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauge, Vebjørn Thowsen Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leiren, Olav Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindseth, Borge Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nygaard, Olav Møen Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tranøy, Nils Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fasmer, Joakim Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerald, Emil Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høysæter, Tobias Jahnsen Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjærnet, Daniel Klementsen Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordgård, David Klubb Eldar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tol, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Verlo, Gaute Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge-Soldal, Amund Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wilhelmsen, Erwin Skorpen Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tranøy, Åmund Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Verlo, Eskil Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nedreås, Henrik Moe-Nilssen Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Magnus Svendal Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Høysæter, Isak Jahnsen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lauvås, Ulrik Fosse Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindseth, Ole Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygaard, Viktor Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Utne, Peder Sundal Klubb Rosendal TL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøe, Aksel Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mehl, Sondre Klubb Omvikdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygaard, Isak Møen Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland-Larsen, Mathilde Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fasmer, Elise Kristine Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerald, Guro Blikberg Klubb Eldar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Meyer-Lampe, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Utne, Cecilie Sundal Klubb Rosendal TL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tranøy, Anne Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøe, Signe Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hop, Anine Lunde Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Totlandsdal, Maja Andvik Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vislie, Ingrid Schønberg Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandenes, Karoline Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Vilde Gjøstein Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ferning, Matilde Glesnes Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hop, Adelen Lunde Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knapstad, Synva Herheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Låstad, Sofie Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Paasche, Anna Heggland Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Utne, Amalie Sundal Klubb Rosendal TL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge, Mathilde Thowsen Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helland, Ingeborg Vestrheim Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppe, Kaia Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mastrup, Lea Våge Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mehl, Maiken Klubb Omvikdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Otteren-Neale, Mathilde Elizabeth Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Østervold, Sofie Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Kvinner senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hopsnes, Solveig Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sebastian Løtvedt Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruarøy, Marcus Jakobsen Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Ragnar Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hellesøy, Åsmund Johannes Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Herheim, Rune Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hordvik, Aslak Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hosøy, Emil Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jordal, Bjarte Henry Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Bjørn Christian Klubb Bergen Cykleklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Leikvoll, Morten Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Låstad, Ørjan Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mehl, Kjetil Klubb Omvikdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mjelde, Eirik Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Måge, Ove Klubb Strandebarm IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03