Hopp til innhold

Ørnarstafetten 2020

Reservearena er Årmotslia skisenter i Myrkdalen.

  • Når: 12.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Voss Ski og Tursenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse D17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0
Start 12.01.2020 Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse M17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse SENIOR D Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G11 - 12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Botnen, Jakob Aarekol Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fasmer, Joakim Klubb Fana IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauge, Vebjørn Thowsen Klubb Fana IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopland, Truls Ian Tunestveit Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høysæter, Tobias Jahnsen Klubb Fana IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvelvane, Abel Tronerud Klubb Bjørgum IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Olav Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindseth, Borge Klubb Voss IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mo, Torje Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nygaard, Olav Møen Klubb Fana IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rykkje, Hans Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Voss IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tranøy, Anne Klubb Ørnar IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tranøy, Nils Klubb Ørnar IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Verlo, Gaute Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vevle, Johannes Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper

G13 - 16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar Idrettslag Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mo, Asgaut Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Bulken IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slettemark, Johannes André Klubb Vargar Idrettslag Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tranøy, Åmund Klubb Ørnar IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveit, Jarand Valland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper

G8 - 10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar Idrettslag Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Færø, Anna Ansnes Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Færø, Gustav Ansnes Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjeraldstveit, Hanne Klubb Bjørgum IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Brage Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hordvik, Christian Garth Tysse Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Horvei, Gard Klubb Bjørgum IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knapstad, Håvard Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Viljar Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindseth, Ole Klubb Voss IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martenson, Ola Klubb Bulken IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martenson, Ask Klubb Bulken IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ngwenya, Markus Kondwani Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nygaard, Isak Møen Klubb Fana IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nygaard, Viktor Møen Klubb Fana IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Marion Klubb Bulken IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slettemark, Samuel Renè Klubb Vargar Idrettslag Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Verlo, Sondre Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper

J11 - 12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børve, Tuva Bystøl Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fykse, Lærke Årrestad Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laupsa, Eirin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper

J13 - 16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandenes, Karoline Klubb Fana IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vislie, Ingrid Schønberg Klubb Fana IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper

J8 - 10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breivik, Vilde Gjøstein Klubb Fana IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fasmer, Elise Kristine Klubb Fana IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ferning, Matilde Glesnes Klubb Fana IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fykse, Sanne Årrestad Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauge, Mathilde Thowsen Klubb Fana IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Ingeborg Vestrheim Klubb Vargar IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hofstad, Pia Galtung Døsvig Klubb Fana IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Istad, Caroline Dalland Klubb Bjørgum IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleppe, Kaia Klubb Vargar IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knapstad, Synva Herheim Klubb Ørnar IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laupsa, Nora Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låstad, Sofie Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mo, Synneva Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Otteren-Neale, Mathilde Elizabeth Klubb Fana IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paasche, Anna Heggland Klubb Fana IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognebakke, Edel Klubb Vargar IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreng, Margrethe Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper

M17 -20 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjøstein, Stian Klubb Vargar IL Klasse M17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse M17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse M17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse M17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper

SENIOR D - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gravelsæter, Silja Maria Klubb Fana IL Klasse SENIOR D Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Solveig Klubb Fana IL Klasse SENIOR D Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse SENIOR D Øvelse Stafett 3 etapper

SENIOR M - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Ragnar Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engevik, Kjell-Inge Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Færø, Jo-Harald Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guldbrandsen, Jan Erik Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Helge Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugland, Kjell Olav Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herheim, Rune Klubb Voss IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Roald Klubb Fana IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hordvik, Aslak Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hosøy, Emil Klubb Osterøy IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leikvoll, Morten Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låstad, Ørjan Klubb Voss IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjelde, Øyvind Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjelde, Eirik Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringheim, Arnstein Klubb Voss IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætersdal, Christian Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI03, 03