Hopp til innhold

Ulvikasprinten - sprintstafett

Sprintstafett - fri teknikk

  • Når: 09.02.2020
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Ulvik
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse K 17-20 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse K - Senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse M - Senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse M 17-20 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugen, Magnus Hennø Klubb Fana IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herre, Hallvard Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjeltnes, Philipp Klubb Ulvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Innset, Brage Klubb Ulvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lindseth, Borge Klubb Voss IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Voss IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjeldal, Marion Klubb Bulken IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slettemark, Johannes André Klubb Vargar IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Nikolai Matteus Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

G 8-9-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøe, Aksel Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herre, Sjur Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Knapstad, Håvard Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvåle, Samson Klubb Ulvik IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lindseth, Ole Klubb Voss IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slettemark, Samuel Renè Klubb Vargar IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tveit, Casper Sander Elias Klubb Ulvik IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjerveggen, Helene Dale Klubb Voss IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vislie, Ingrid Schønberg Klubb Fana IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugen, Andrea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

J 8-9-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Espelid, Agnete Nedrevåg Klubb Ulvik IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fasmer, Elise Kristine Klubb Fana IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ferning, Matilde Glesnes Klubb Fana IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjerde, Selma Wanning Klubb Ulvik IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halvorsen, Vilja Lekve Halvorsen Klubb Ulvik IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjeltnes, Inga Klubb Ulvik IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Knapstad, Synva Herheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Låstad, Sofie Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tveit, Mette Saga Evelinn Klubb Ulvik IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Utne, Jenny Klubb Ulvik IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri

M - Senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Ragnar Klubb Viking, TIF Klasse M - Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leikvoll, Morten Klubb Viking, TIF Klasse M - Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse M - Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse M - Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Smith, Callum Rhys Patterson Klubb Viking, TIF Klasse M - Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse M - Senior Øvelse Sprint stafett fri

M 17-20 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 17-20 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse M 17-20 Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI03, 03