Hopp til innhold

Jularennet

Rennet er det tradisjonelle Jularennet , 2. juledag

  • Når: 26.12.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Korlevoll
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 26.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ommundsen, Skage Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Femsteinevik, Gitle Klubb Hålandsdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ersland, Eirik Soma Klubb Ternen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ersland, Sondre Soma Klubb Ternen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Totland, Jermund Ure Klubb Eldar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lyngsgård, Loke Aleksander Klubb Bjørgum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eivindson, Torje Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Handeland, Tarjei Moe Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggebø, Niklas Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mehl, Sondre Klubb Omvikdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggebø, Celina Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eivindson, Sofie Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ersland, Maria Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ersland, Ingeborg Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kostveit, Margit Magnesdotter Klubb Vinje IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femsteinevik, Guro Klubb Hålandsdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Totland, Tiril Ure Klubb Eldar IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mehl, Maiken Klubb Omvikdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Børve, Hanna Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolve, Ragna Klubb Bjørgum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Tori Klubb Odda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Hetlesæter, Kristin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vaksdal, Bjørnar Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femsteinevik, Otto Klubb Hålandsdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

Menn senior - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Femsteinevik, Martin Klubb Hålandsdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Gjerde, Raymond Karl Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Gjøsæter, Sindre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Hellesøy, Åsmund Johannes Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
NIF-EPI02, 02