Hopp til innhold

Voss sparebankrennet

  • Når: 15.12.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Voss ski og tursenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0
Start 15.12.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolve, Noah Roeper Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kindem, Arn Skorve Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindseth, Borge Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Jesper Økland Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolve, Jamie Roeper Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindseth, Ole Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolve, Noah Roeper Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ngwenya, Markus Kondwani Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Karen Klubb Viking, TIF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Totlandsdal, Maja Andvik Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Låstad, Sofie Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helland, Ingeborg Vestrheim Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppe, Kaia Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognebakke, Edel Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kyllesø, Karen Malena Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skattum, Åsine Klubb Ørnar IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sebastian Løtvedt Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjerde, Raymond Karl Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellesøy, Åsmund Johannes Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Herheim, Rune Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Låstad, Ørjan Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Måge, Ove Klubb Strandebarm IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ringheim, Arnstein Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02