Hopp til innhold

KM Tertnesrennet 2020

Tertnes Alpin ønsker velkommen til Tertnesrennet 2020 i Eikedalen 7-8 mars. Rennene er puljekvalifiseringsrenn til Telenorlekene og Hovedlandsrennet for henholdsvis U14 og U16 samt KM.

  • Når: 7.3 - 08.03.2020
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Eikedalen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Håkon Støyva Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Tysseland, Leonard Brandsøy Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Håkon Støyva Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tysseland, Leonard Brandsøy Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Marcus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Markhus, Daniel Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Netland, Trym Nerhus Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Kevin Frøland Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Odland, Marius Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Raknes, Askil Johan Dale Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trengereid, Aron Kulild Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tømmerbakk, Oliver Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tømmerbakk, Tobias Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Veseth, Anton Hammersland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Marcus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markhus, Daniel Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Kevin Frøland Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Odland, Marius Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Raknes, Askil Johan Dale Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trengereid, Aron Kulild Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tømmerbakk, Oliver Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tømmerbakk, Tobias Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veseth, Anton Hammersland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fossdal, Tobias Andersen Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Viljar Støyva Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fossdal, Tobias Andersen Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Viljar Støyva Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Didrik Emil Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Alvheim, Herman Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Elgen, Felix Amadeus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Elgen, Philip Augustin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hanken, Amund Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Haugetun, Martin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lundstadsveen, Olai Johan Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lundstadsveen, Liam Mathias Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Oehme, Mons Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Ona, Pål Eirik Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Raknes, Arthur Emil Dale Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Schilbred, Jacob Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Skogedal-Eines, Oliver Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Nicholas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Olav Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Herman Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tysseland, Kornelius Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Ulland Haukanes, Thage Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Didrik Emil Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Alvheim, Herman Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elgen, Felix Amadeus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elgen, Philip Augustin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hanken, Amund Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haugetun, Martin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggholmen, Lasse Fismen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lundstadsveen, Olai Johan Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lundstadsveen, Liam Mathias Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Oehme, Mons Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ona, Pål Eirik Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Raknes, Arthur Emil Dale Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Schilbred, Nicolai Severin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Schilbred, Jacob Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skogedal-Eines, Oliver Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Nicholas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Olav Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Herman Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tonning, Theo Solberg Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tysseland, Kornelius Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ulland Haukanes, Thage Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Peter Nicholas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Elgen, Sebastian Emiil Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Fossdal, Henrik Andersen Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Tysseland, Mathias Bless Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Veseth, Alfred Hammersland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Peter Nicholas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Elgen, Sebastian Emiil Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fossdal, Henrik Andersen Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fuglseth, Oliver Leikvoll Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tysseland, Mathias Bless Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Veseth, Alfred Hammersland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Husebø, Anna Josefine Vollan Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Husebø, Anna Josefine Vollan Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Janiszewska, Hanna Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Ingrid Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Håkansson, Caroline Louise Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trengereid, Ingrid Katla Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tømmerbakk, Emma Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vaular, Ingrid Husebø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Ingrid Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkansson, Caroline Louise Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trengereid, Ingrid Katla Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tømmerbakk, Emma Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaular, Ingrid Husebø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ramsfjell, Linnea Skråmestø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ramsfjell, Linnea Skråmestø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvheim, Hedda Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Mari Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Grevstad, Pernille Hatlestad Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Ingrid Støyva Klubb Fana IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Hermine Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Markhus, Christina Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Meibom, Willemina Ure Zurhaar Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Oehme, Fia Helén Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Toppe, Sofia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Trengereid, Louise Kulild Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Mari Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grevstad, Pernille Hatlestad Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Ingrid Støyva Klubb Fana IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Hermine Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Markhus, Christina Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Oehme, Fia Helén Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sofia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Trengereid, Louise Kulild Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvanger-Lund, Maya Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvanger-Lund, Maya Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01