Hopp til innhold

Fanarennet 2020

Fanarennet 2020 er puljeplasseringsrenn for Hordaland Skikrets til årets Hovedlandsrenn og Telenorlekene. Lørdagens Young Attacking Vikings utgår på grunn av arenabytte, men det blir fortsatt renn for store og små. Rennet er altså flyttet fra Eikedalen der det dessverre er mer gress enn snø for tiden. Det blir storslalåm begge dager siden Voss Alpin arrangerte 2x slalåm i forrige lokale renn. De ikke-rangerte klassene kjøres som fellesklasser for gutter og jenter.

  • Når: 15.2 - 16.02.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Myrkdalen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Gutter og jenter U8 Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Gutter og jenter U8 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Gutter og jenter U9 Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Gutter og jenter U9 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 15.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 16.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 15.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss Freestyleklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kyte, Aksel Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Markhus, Daniel Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Anthonissen, Christoffer Vatnøy Klubb Eldar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyte, Aksel Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veseth, Anton Hammersland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

Gutter og jenter U10 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almeland, Erika Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Slalåm
Navn Almeland, Aina Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Slalåm
Navn Groth-Bugge, Olav Klubb Fana IL Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Slalåm
Navn Hanken, Amund Klubb Fana IL Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Slalåm
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Slalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Slalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Slalåm

Gutter og jenter U10 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Storslalåm
Navn Hanken, Amund Klubb Fana IL Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Storslalåm
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Storslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Storslalåm
Navn Myhr, Simen Andre Klubb Fana IL Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter og jenter U10 Øvelse Storslalåm

Gutter og jenter U8 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langeland, Hermine Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter og jenter U8 Øvelse Slalåm
Navn Skogedal-Eines, Oliver Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter og jenter U8 Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter og jenter U8 Øvelse Slalåm

Gutter og jenter U8 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langeland, Hermine Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter og jenter U8 Øvelse Storslalåm
Navn Skogedal-Eines, Oliver Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter og jenter U8 Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sofia Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter og jenter U8 Øvelse Storslalåm
Navn Ulland Haukanes, Thage Klubb Samnanger IL Klasse Gutter og jenter U8 Øvelse Storslalåm

Gutter og jenter U9 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter og jenter U9 Øvelse Slalåm
Navn Torvanger-Lund, Maya Klubb Fana IL Klasse Gutter og jenter U9 Øvelse Slalåm

Gutter og jenter U9 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse Gutter og jenter U9 Øvelse Storslalåm
Navn Torvanger-Lund, Maya Klubb Fana IL Klasse Gutter og jenter U9 Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04