Hopp til innhold

KM Bavallsrennet 2019

Voss Alpin ynskjer aktive og foreldre velkomen til Bavallsrennet 2019 som i år også er Krinsmeisterskap i slalåm og storslalåm 9. og 10. februar. Vi gjennomfører slalåm laurdag og storslalåm søndag, om ikkje det vert store nedbørsmengder. Då kan alternativet verte 2 slalåmrenn.

  • Når: 9.2 - 10.02.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Bavallen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.02.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 09.02.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 10.02.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 09.02.2019 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 10.02.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 09.02.2019 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 10.02.2019 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Marcus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Steffen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Markhus, Daniel Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Steffen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markhus, Daniel Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Elias Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tveiterås, Marcus Liøen Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hope, Normann Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mjøs, Markus Eikeseth Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøs, Markus Eikeseth Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Skorjanc, Tidemann Vassdal Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Ulland Haukanes, Thage Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørum, Liam Petter Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dørum, Anders Christian Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fuglseth, Oliver Leikvoll Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hanken, Amund Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hartveit, Valdemar Mariasson Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Schilbred, Nicolai Severin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skorjanc, Tidemann Vassdal Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Ingrid Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Håkansson, Caroline Louise Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Helene Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Ingrid Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkansson, Caroline Louise Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Helene Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Schicht, Amanda Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Schicht, Amanda Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Havre, Matilde Nygård Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lægreid, Andrine Klubb Odda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Oldervoll, Solveig Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Havre, Matilde Nygård Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Andrine Klubb Odda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oldervoll, Solveig Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Samnanger IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Sara Hamre Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Schicht, Celina Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Samnanger IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Sara Hamre Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Schicht, Celina Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Janiszewska, Hanna Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Galbraith, Helena Clare Klubb Fana IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Galbraith, Helena Clare Klubb Fana IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

U Kvinner Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm

U Kvinner Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04