Hopp til innhold

Tour de Hardanger-prolog (fristil)

Røldal IL og IL Korlevoll vil også i 2019 arrangera Tour de Hardanger med tre renn over to dagar. Laurdag 16. mars vil renna verta arrangert i Røldal med prolog i fristil ( start kl 11.00) for alle klassar frå og med 11 år og fellesstart (klassisk) for dei same klassane kl 15.00. Denne dagen vert det sonerenn for klassane 8-10 år. Søndag 17. mars vert det jaktstart (fristil) på Korlevoll for alle klassar frå og med 11 år med start kl 13.00. Det vert og denne dagen sonerenn for klassane 8-10 år med start kl 12.00. Påmelding: Det vert felles påmelding for alle klassar frå og med 11 år på prologen laurdag. Sonerenna får individuell påmelding kvar dag. NB! Det vert ikkje høve til etteranmelding på prolog.

  • Når: 16.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: RØLDAL
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 2 km fri Startkontingent 300
Start 16.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 250
Start 16.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Sondre Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Olav Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Åland, Birk Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøy, Noah Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Tranøy, Åmund Klubb Ørnar IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Serck-Hanssen, Eivind Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Øygard, Edvin Klubb Hålandsdal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Skattum, Åsine Klubb Ørnar IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri

K 18 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 2 km fri

K 19/20 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håvardstun, Helga Toppe Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri

M 17 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri

M 18 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri

Menn senior - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Raymond Karl Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Hordvik, Aslak Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Leiren, Ståle Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Sætersdal, Christian Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Øvregård, Jan Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
NIF-EPI03, 03