Hopp til innhold

Ulvikasprinten 2019 - Teamsprint -fri teknikk

Teamsprint - fri teknikk

  • Når: 10.02.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Ulvik
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse K 17-20 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse K-senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 10.02.2019 Klasse M 17-20 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse M- senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjeltnes, Philipp Klubb Ulvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Innset, Brage Klubb Ulvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Låstad, Bendik Vaksdal Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Bulken IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordgård, David Klubb Eldar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tveite, Håvard Knapstad Klubb Eldar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vevle, Johannes Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Nikolai Matteus Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn nestås, Oda Klubb Bulken IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tveit, Jarand Valland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Espelid, Lars Rikol Nyløy Klubb Ulvik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hakestad, Olai Klubb Ulvik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjeltnes, Isak Klubb Ulvik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Innset, Vegard Klubb Ulvik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skattum, Åsine Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

G 8-9-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ngwenya, Markus Kondwani Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse G 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bergo, Aina Emilie Klubb Ulvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjeltnes, Johanna Klubb Ulvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Amanda Melika Klubb Ulvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mediå, Emma Plonska Klubb Ulvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

J 8-9-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn bergstrøm, henrik aas Klubb Voss IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Søreng, Margrethe Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse J 8-9-10 Øvelse Sprint stafett fri

K 17-20 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse K 17-20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætersdal, Karen Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse K 17-20 år Øvelse Sprint stafett fri

M 17-20 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 17-20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17-20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17-20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Innset, Håvard Klubb Ulvik IL Klasse M 17-20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 17-20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leiren, Endre Berg Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17-20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tvilde, Hans Klubb Ulvik IL Klasse M 17-20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse M 17-20 år Øvelse Sprint stafett fri

M- senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Christian Klubb Fana IL Klasse M- senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lefdal, Trond Kjetil Klubb Fana IL Klasse M- senior Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI02, 02