Hopp til innhold

Ulvikarennet 2019 - KM - fri teknikk

  • Når: 09.02.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Ulvik
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorbjørnsen, Brynjar Klubb Ulvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Peder Klubb Vargar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Jakob Wanning Klubb Ulvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjeltnes, Philipp Klubb Ulvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Innset, Brage Klubb Ulvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljone, Arin Ng Klubb Ulvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Marius Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Låstad, Bendik Vaksdal Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Oskar Wanning Klubb Ulvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nedreås, Henrik Moe-Nilssen Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjeltnes, Isak Klubb Ulvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espelid, Lars Rikol Nyløy Klubb Ulvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Innset, Vegard Klubb Ulvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ngwenya, Markus Kondwani Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knapstad, Håvard Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Soldal, Anved Tombre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ådland, Mads Bakkan Klubb Ulvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Vargar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøe, Signe Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjeltnes, Johanna Klubb Ulvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Amanda Melika Klubb Ulvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mediå, Emma Plonska Klubb Ulvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jordal, Ida Flatabø Klubb Odda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Gerd Karine Klubb Vargar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Vargar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Soldal, Marita Tombre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreng, Margrethe Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Østervold, Sofie Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Selma Wanning Klubb Ulvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjeltnes, Inga Klubb Ulvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Anna-Kristina Batta Klubb Ulvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolve, Ragna Klubb Bjørgum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håvardstun, Helga Toppe Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråtun, Kari Klubb Uskedalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Innset, Håvard Klubb Ulvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Leiren, Endre Berg Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tvilde, Hans Klubb Bjørgum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvstedal, Håkon Klubb Eksingedalen Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Ragnar Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eide, Bjarte Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fosse, Arild Klubb Bjørgum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Låstad, Ørjan Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02