Hopp til innhold

Vargarrennet 2019

IL Vargar står som arrangør av Vargarrennet. Rennet vert i år, som tidlegare, arrangert i Voss Ski- og Tursenter. NB! Grunna utfordrande tilhøve i løypetraseane og uvisst kor mykje snø som skal kome har me IL Vargar bestemt at dei minste t.o.m 10 år går fristil (valfritt skøyting eller klassisk), medan dei frå 11 år og oppover går klassisk.

  • Når: 13.01.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Voss Ski- og Tursenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2019

Annen informasjon

  • Adresse: Bordalsvegen 378 5708 VOSS
  • Telefon: 40429534
  • E-post: reidarfl@yahoo.no
  • Kontonummer: 34801615211
  • Hjemmeside: http://www.vargar.no
  • TD: Håvard Skattum
  • Rennleder: Reidar Flatebø

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopland, Truls Ian Tunestveit Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiren, Olav Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindseth, Borge Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nummedal, Even Klubb Eldar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Olav Møen Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Peder Klubb Vargar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordgård, David Klubb Eldar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vevle, Johannes Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Håvard Vestrheim Klubb Vargar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Låstad, Bendik Vaksdal Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Joar Espeland Klubb Vargar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettemark, Johannes André Klubb Vargar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Matre, Didrik Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Håvard Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindseth, Ole Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ngwenya, Markus Kondwani Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Isak Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Viktor Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Knut Eirik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Daltveit, Svein Refsnes Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Brage Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hordvik, Christian Garth Tysse Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knapstad, Håvard Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiren, Viljar Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettemark, Samuel Renè Klubb Vargar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Ida Gjøstein Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Måge, Amalie Svåsand Klubb Strandebarm IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognebakke, Ane Klubb Vargar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Ingrid Klubb Bulken IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hop, Anine Lunde Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Martha Klubb Bulken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nummedal, Mari Klubb Eldar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Gerd Karine Klubb Vargar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skattum, Åsine Klubb Ørnar IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helland, Ingeborg Vestrheim Klubb Vargar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppe, Kaia Klubb Vargar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Låstad, Sofie Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognebakke, Edel Klubb Vargar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettemark, Sara Adiné Klubb Vargar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjeldal, Marion Klubb Bulken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ingrid Risnes Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håvardstun, Helga Toppe Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mørkve, Jori Klubb Eldar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Arnstein Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Blindheim, Eivind Maurseth Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brekke, Svein Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brekke, Dag Gunnar Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugen, Helge Klubb Hordvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Herheim, Rune Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordal, Bjarte Henry Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Leiren, Ståle Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Låstad, Ørjan Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjelde, Eirik Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørkve, Bjarte Klubb Eldar IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Måge, Ove Klubb Strandebarm IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvregård, Jan Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02