Hopp til innhold

Tertnesrennet 2019

Tertnesrennet 2019 flyttes til Bavallen, Voss 16-17 mars. Rennene er puljekvalifiseringsrenn til Telenorlekene og Hovedlandsrennet for henholdsvis U14 og U16. For U10 og yngre har vi valgt å kjøre både SL og SSL på lørdag 16. mars. Rennene vil bli gjennomført rett etter hverandre. Kort løype vil bli gjennomført på «myren» øverst i Bavallen. Dette er en ideell trase for de aller yngste. Dersom det er noen U10’ere som ønsker en ekstra utfordring ved å kjøre SSL lang løype på søndag 17 mars, så kan de få lov til å være prøvekjørere. Send da en epost til påmeldingsansvarlig.

  • Når: 16.3 - 17.03.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Voss
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 17.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 16.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 17.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Marcus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Raknes, Askil Johan Dale Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Jensen, Didrik Jersin Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Veseth, Anton Hammersland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Marcus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Raknes, Askil Johan Dale Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Jensen, Didrik Jersin Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Veseth, Anton Hammersland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Steffen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fossdal, Tobias Andersen Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Haakon Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Markhus, Daniel Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Odland, Marius Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Søderstrøm, William Traaholt Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Steffen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fossdal, Tobias Andersen Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Haakon Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Søderstrøm, William Traaholt Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Elias Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Elias Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Jensen, Jens Fredrik Jersin Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Jensen, Henrik Jersin Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossdal, Henrik Andersen Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Fuglseth, Oliver Leikvoll Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Gjerding, Fredrik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Haugetun, Martin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Oehme, Mons Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Raknes, Arthur Emil Dale Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Schilbred, Nicolai Severin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sætre, Håkon Wik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Olav Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Herman Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Traaholt, Christian Søderstrøm Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Veseth, Alfred Hammersland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossdal, Henrik Andersen Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fuglseth, Oliver Leikvoll Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gjerding, Fredrik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haugetun, Martin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Oehme, Mons Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Raknes, Arthur Emil Dale Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Schilbred, Nicolai Severin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sætre, Håkon Wik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Olav Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Herman Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Traaholt, Christian Søderstrøm Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Veseth, Alfred Hammersland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Ingrid Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Harris, Caroline Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Håkansson, Caroline Louise Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Helene Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Veland, Hilde Mathea Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Ingrid Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Harris, Caroline Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkansson, Caroline Louise Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Helene Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandtorv, Kicki Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Veland, Hilde Mathea Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Schicht, Amanda Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sætre, Julie Wik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Schicht, Amanda Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sætre, Julie Wik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Havre, Matilde Nygård Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lægreid, Andrine Klubb Odda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Havre, Matilde Nygård Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Andrine Klubb Odda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Samnanger IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Samnanger IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Sara Hamre Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerding, Anna Othelia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Indrelid-Færseth, Eir Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Hermine Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Markhus, Christina Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Oehme, Fia Helén Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Toppe, Sofia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Torvanger-Lund, Maya Klubb Fana IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerding, Anna Othelia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Indrelid-Færseth, Eir Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Hermine Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Markhus, Christina Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Oehme, Fia Helén Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sofia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torvanger-Lund, Maya Klubb Fana IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hartwall-Olsen, Sofie Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Indrelid-Færseth, Alma Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hartwall-Olsen, Sofie Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Indrelid-Færseth, Alma Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04