Hopp til innhold

Vikingrennet 2019

Velkommen til Vikingrennet 2019, kretsrenn langrenn, klassisk stil enkeltstart. NB: FLYTTET TILBAKE TIL TOTLAND (tidligere varslet flytting til Voss Ski- og Tursenter er kansellert).

  • Når: 03.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Totland
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiren, Olav Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Olav Møen Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vevle, Johannes Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge-Soldal, Amund Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Kristian Strand Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Håvard Klubb Viking, TIF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittang, Jakob Olsnes Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Eivind Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Ole Johan Ynnesdal Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øygard, Edvin Klubb Hålandsdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Isak Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Viktor Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oppedal, Petter Rørtveit Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Brage Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hordvik, Christian Garth Tysse Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiren, Viljar Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søyland, Ulrik Tveten Klubb Viking, TIF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Karen Klubb Viking, TIF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøe, Signe Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hop, Anine Lunde Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kryvi-Lund, Lorentze Louise Klubb Viking, TIF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Markhus, Emilia Wik Klubb Viking, TIF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Karoline Strand Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søreng, Margrethe Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håvardstun, Helga Toppe Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætersdal, Karen Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sebastian Løtvedt Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øygard, David Klubb Hålandsdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvstedal, Håkon Klubb Eksingedalen Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austrheim, Atle Magne Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grove, Knut Klubb Varegg Fleridrett Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gulliksen, Halvor Laastad Klubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellesøy, Åsmund Johannes Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordal, Bjarte Henry Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvitstein, Eivind Klubb Rygene IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Leiren, Ståle Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjelde, Eirik Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Oppedal, Guttorm Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04