Hopp til innhold

Ørnarstafetten 2019

Løypeforholdene er gode i kveld (fredag), så dette må bli bra i morgon også. Velkomne til stafett :) Ørnarstafetteten 2019 laurdag 5 januar i Voss Ski og Tursenter. Stafettpåmelding gjennom gruppeleiar for kvart idrettslag i sportsadmin.

  • Når: 05.01.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Voss Ski og Tursenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse D 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse SENIOR D Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 - 12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Peder Klubb Vargar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerald, Emil Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudbrandstuen, Vegar Klubb Eldar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Istad, Styrk Himle Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Kristian Strand Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krossøy, Marius Klubb Osterøy IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvelvane, Abel Tronerud Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lie, Mathias van Dam Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyngsgård, Leah Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låstad, Bendik Vaksdal Klubb Voss IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordgård, David Klubb Eldar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nummedal, Jarand Grindeland Klubb Eldar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Totland, Jermund Ure Klubb Eldar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveite, Håvard Knapstad Klubb Eldar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vethe, Kristian Klubb Vargar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vevle, Johannes Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper

D 17 -20 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse D 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse D 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse D 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse D 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse D 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse D 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse D 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stein, Selma Barmen Klubb Fana IL Klasse D 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søyland, Frida Tveten Klubb Viking, TIF Klasse D 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper

G 13 - 16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Nikolai Matteus Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aase, Magnus Svendal Klubb Viking, TIF Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gilbakken, Anders Klubb Eldar IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerald, Heine Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Græe, Johannes Skjerveggen Klubb Bjørgum IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudbrandstuen, Eirik Klubb Eldar IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiknes, Arne Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyngsgård, Loke Aleksander Klubb Bjørgum IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Matre, Didrik Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mørch, Christian Håre Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedreås, Henrik Moe-Nilssen Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nummedal, Vegard Grindeland Klubb Eldar IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Serck-Hanssen, Eivind Klubb Viking, TIF Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skattum, Åsine Klubb Ørnar IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søyland, Jakob Tveten Klubb Viking, TIF Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tranøy, Åmund Klubb Ørnar IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveite, Kristin Knapstad Klubb Eldar IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ure, Halstein Klubb Eldar IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vaksdal, Bjørnar Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Bjørgum IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper

G 8 - 10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daltveit, Svein Refsnes Klubb Osterøy IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindedal, Skage Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hommedal, Silje Kyte Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hommedal, Oda Kyte Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martenson, Ola Klubb Bulken IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martenson, Ask Klubb Bulken IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meyer-Lampe, Haakon Klubb Fana IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ness, Laurits Klubb Sauda IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nygaard, Olav Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nygaard, Isak Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Knut Eirik Klubb Bulken IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Marion Klubb Bulken IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Synnevaag, Marius Hansen Klubb Fana IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper

J 11 -12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fasmer, Joakim Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Serck-Hanssen, Karen Klubb Viking, TIF Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper

J 13 - 16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slethaug, Nora Hermine Mørner Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østervold, Maria Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper

J 8 -10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breivik, Ida Gjøstein Klubb Fana IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breivik, Vilde Gjøstein Klubb Fana IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fasmer, Elise Kristine Klubb Fana IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerald, Guro Blikberg Klubb Eldar IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Græe, Hedda Skjerveggen Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Græe, Lisa Marie Kvarme Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Ingeborg Vestrheim Klubb Vargar IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleppe, Kaia Klubb Vargar IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lie, Ida van Dam Klubb Fana IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mastrup, Lea Våge Klubb Fana IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meyer-Lampe, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opheim, Guro Aldal Klubb Bulken IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognebakke, Edel Klubb Vargar IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Ingrid Klubb Bulken IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Martha Klubb Bulken IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveite, Marit Knapstad Klubb Eldar IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveite, Ingrid Knapstad Klubb Eldar IL Klasse J 8 -10 Øvelse Stafett 3 etapper

M 17 - 20 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse M 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse M 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jansen, Olav Østerbø Klubb Voss IL Klasse M 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse M 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vågen, Andreas Klubb Voss IL Klasse M 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper

SENIOR D - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buset, Agnes Torød Klubb Fana IL Klasse SENIOR D Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Solveig Klubb Fana IL Klasse SENIOR D Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse SENIOR D Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kryvi, Sofie Klubb Viking, TIF Klasse SENIOR D Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse SENIOR D Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse SENIOR D Øvelse Stafett 3 etapper

SENIOR M - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sebastian Løtvedt Klubb Fana IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aase, Mons Svendal Klubb Viking, TIF Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasgaard, Ragnar Klubb Viking, TIF Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brekke, Dag Gunnar Klubb Voss IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Christian Klubb Fana IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøe, Tor Even Klubb Viking, TIF Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Arne Klubb Fana IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leikvoll, Morten Klubb Viking, TIF Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringheim, Arnstein Klubb Voss IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Stig Gunnar Klubb Voss IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Serck-Hanssen, Erik Klubb Viking, TIF Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætersdal, Christian Klubb Viking, TIF Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søyland, Anders Klubb Viking, TIF Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øyen, Kjetil-Helge Klubb Fana IL Klasse SENIOR M Øvelse Stafett 3 etapper
nif-epi04, 04