Hopp til innhold

Park stafetten KM

KM i stafett for gutar/jenter i alderen 8 - 16 år , junor og senior.

  • Når: 24.03.2019
  • Oppstart: 14:00
  • Hvor: Herresåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Junior 17- 20 år Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Junior kvinner Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Senior kvinner Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutar 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattebø, Emil Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kindem, Arn Skorve Klubb Voss IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Håvard Stangeland Klubb Fana IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låstad, Bendik Vaksdal Klubb Voss IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Voss IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutar 13 - 16 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Magnus Svendal Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tveit, Jarand Valland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett

Gutar 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøe, Signe Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøe, Aksel Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jordalen, Marius Klubb Vargar IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knapstad, Håvard Herheim Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindseth, Borge Klubb Voss IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nygaard, Isak Møen Klubb Fana IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opheim, Magnus Aldal Klubb Bulken IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Tomas Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rykkje, Hans Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Knut Eirik Klubb Bulken IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Marion Klubb Bulken IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slettemark, Samuel Renè Klubb Vargar IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Synnevaag, Marius Hansen Klubb Fana IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 11 - 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hop, Anine Lunde Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 13 - 16 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse 3x3 km stafett

Jenter 8 - 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Mari Kalleklev Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breivik, Ida Gjøstein Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breivik, Vilde Gjøstein Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børve, Tuva Bystøl Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fykse, Lærke Årrestad Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fykse, Sanne Årrestad Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Karoline Strand Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laupsa, Eirin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laupsa, Nora Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mastrup, Lea Våge Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mo, Synneva Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nygaard, Olav Møen Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opheim, Guro Aldal Klubb Bulken IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognebakke, Ane Klubb Vargar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognebakke, Edel Klubb Vargar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Martha Klubb Bulken IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Ingrid Klubb Bulken IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreng, Margrethe Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveite, Marit Knapstad Klubb Eldar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveite, Ingrid Knapstad Klubb Eldar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ure, Velaug Klubb Eldar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Junior 17- 20 år - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse Junior 17- 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse Junior 17- 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse Junior 17- 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Holberg, Edvard Klubb Fana IL Klasse Junior 17- 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse Junior 17- 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse Junior 17- 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse Junior 17- 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse Junior 17- 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse Junior 17- 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse Junior 17- 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse Junior 17- 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse Junior 17- 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse Junior 17- 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse Junior 17- 20 år Øvelse 3x5 km stafett

Junior kvinner - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ingrid Risnes Klubb Fana IL Klasse Junior kvinner Øvelse 3x5 km stafett
Navn Håvardstun, Helga Toppe Klubb Fana IL Klasse Junior kvinner Øvelse 3x5 km stafett
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse Junior kvinner Øvelse 3x5 km stafett
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse Junior kvinner Øvelse 3x5 km stafett
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse Junior kvinner Øvelse 3x5 km stafett
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse Junior kvinner Øvelse 3x5 km stafett
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse Junior kvinner Øvelse 3x5 km stafett
Navn Stein, Lisa Barmen Klubb Fana IL Klasse Junior kvinner Øvelse 3x5 km stafett
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse Junior kvinner Øvelse 3x5 km stafett

Senior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sebastian Løtvedt Klubb Fana IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aase, Mons Svendal Klubb Viking, TIF Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aasgaard, Ragnar Klubb Viking, TIF Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bøe, Tor Even Klubb Viking, TIF Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Dugstad, Knut Klubb Ørnar IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Dybing, Øyvind Klubb Sauda IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Folgerø, Lars Klubb Sauda IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Giljarhus, Lars Erik Noreng Klubb Ørnar IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hopsnes, Roald Klubb Fana IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Johannesen, Arne Klubb Fana IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Knapstad, Ørjan Klubb Ørnar IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kvandal, Helge Klubb Viking, TIF Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lefdal, Trond Kjetil Klubb Fana IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Michelsen, Trond Are Klubb Ørnar IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nedkvitne, Jon Ivar Klubb Ørnar IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skattum, Håvard Klubb Ørnar IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Slethaug, Trond Klubb Fana IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sætersdal, Christian Klubb Viking, TIF Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Øyen, Kjetil-Helge Klubb Fana IL Klasse Senior Øvelse 3x5 km stafett

Senior kvinner - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeli, Helene Klubb Fana IL Klasse Senior kvinner Øvelse 3x5 km stafett
Navn Dybing, Elin Klubb Sauda IL Klasse Senior kvinner Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gravelsæter, Silja Maria Klubb Fana IL Klasse Senior kvinner Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hopsnes, Solveig Klubb Fana IL Klasse Senior kvinner Øvelse 3x5 km stafett
Navn Vatne, Kristin Klubb Sauda IL Klasse Senior kvinner Øvelse 3x5 km stafett
Navn Øverland, Eva-Karin Bjerga Klubb Sauda IL Klasse Senior kvinner Øvelse 3x5 km stafett
NIF-EPI01, 01