Hopp til innhold

Vestlandske skistemne

Langrenn i friteknikk for gutar/jenter 8-12 år. Duathlon (langrenn med skibytte) for jenter/gutar 13-16 år , junior og senior.

  • Når: 23.03.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Herresåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 23.03.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 23.03.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 23.03.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 23.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindseth, Borge Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Peder Klubb Vargar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kindem, Arn Skorve Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Håvard Stangeland Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Låstad, Bendik Vaksdal Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Serck-Hanssen, Eivind Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Øygard, Edvin Klubb Hålandsdal IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skjeldal, Håvard Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vaksdal, Bjørnar Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøe, Aksel Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grindedal, Skage Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindseth, Ole Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knapstad, Håvard Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Tomas Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Breivik, Ida Gjøstein Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Døssland, Elisabeth Hope Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Vargar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Serck-Hanssen, Karen Klubb Viking, TIF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøe, Signe Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hop, Anine Lunde Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skattum, Åsine Klubb Ørnar IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bastlien, Una Klubb Sauda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Breivik, Vilde Gjøstein Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjeraldstveit, Hanne Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Låstad, Sofie Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Vargar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarstad, Borghild Kristina Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hommedal, Silje Kyte Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hommedal, Oda Kyte Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

K 18 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

K 19/20 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

Kvinner senior - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

M 17 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Øygard, David Klubb Hålandsdal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

M 18 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

M 19/20 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Hirth, Jørgen Klubb Bulken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Holberg, Edvard Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

Menn senior - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Kåre Klubb Varegg Fleridrett Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
NIF-EPI02, 02