Hopp til innhold

Voss Sparebankrennet

Kretsrenn for jenter/gutar 8-16 år , junior og senior

  • Når: 16.12.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Herresåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Olav Møen Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Låstad, Bendik Vaksdal Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Eivind Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søyland, Jakob Tveten Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Magnus Svendal Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngsgård, Loke Aleksander Klubb Bjørgum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øygard, Edvin Klubb Hålandsdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Njaa, Sigmund Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Håvard Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaksdal, Bjørnar Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Noa Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindseth, Ole Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Isak Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Viktor Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakketun, Tobias Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindseth, Borge Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Måge, Amalie Svåsand Klubb Strandebarm IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Karen Klubb Viking, TIF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyngsgård, Leah Klubb Bjørgum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strandenes, Karoline Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skattum, Åsine Klubb Ørnar IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stein, Selma Barmen Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sebastian Løtvedt Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvstedal, Håkon Klubb Eksingedalen Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vågen, Andreas Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Mons Svendal Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berge, Lars Ivar Oppedal Klubb Varegg Fleridrett Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellesøy, Åsmund Johannes Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Herheim, Rune Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Låstad, Ørjan Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Måge, Lars Klubb Strandebarm IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Måge, Ove Klubb Strandebarm IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02