Hopp til innhold

Voss Sparebankrennet

Kretsrenn for jenter/gutar 8-16 år , junior og senior

  • Når: 16.12.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Herresåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygaard, Olav Møen Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Njaa, Sigmund Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Njaa, Sigmund Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygaard, Isak Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Viktor Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindseth, Borge Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vågen, Andreas Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02