Hopp til innhold

Fanarennet 2019

Sted: Totland Skianlegg v/Fanahytten (Bergen) Stilart: Fri Starttid: Første start klokken 13:00 Rennkontor: Fanahytten på Totland Kafe: Fanahytten på Totland

  • Når: 02.02.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Totland skianlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 02.02.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 02.02.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 02.02.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 02.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygaard, Olav Møen Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Huse, Askil Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Håvard Stangeland Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Verlo, Gaute Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Kristian Strand Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Låstad, Bendik Vaksdal Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Alexander Åsvang Klubb Hålandsdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leiknes, Arne Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Verlo, Eskil Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Nikolai Matteus Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nedreås, Henrik Moe-Nilssen Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øygard, Edvin Klubb Hålandsdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørch, Christian Håre Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygaard, Isak Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygaard, Viktor Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørvig, Syver Kvammen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wien, Tobias Pleym Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Magnus Hennø Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rød, Nicolai Åsvang Klubb Hålandsdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønningen, Nicolai Singdahlsen Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Synnevaag, Marius Hansen Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Ulrik Tveten Klubb Viking, TIF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Ida Gjøstein Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Serck-Hanssen, Karen Klubb Viking, TIF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hop, Anine Lunde Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kryvi-Lund, Lorentze Louise Klubb Viking, TIF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Markhus, Emilia Wik Klubb Viking, TIF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skattum, Åsine Klubb Ørnar IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Breivik, Vilde Gjøstein Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ferning, Matilde Glesnes Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Karoline Strand Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mastrup, Lea Våge Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreng, Margrethe Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Østervold, Sofie Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fasmer, Elise Kristine Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Huse, Ylva Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørvig, Sofie Kvammen Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stein, Selma Barmen Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håvardstun, Helga Toppe Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sætersdal, Karen Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Kvinner senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buset, Agnes Torød Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hopsnes, Solveig Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sebastian Løtvedt Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruarøy, Marcus Jakobsen Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rekve, Haakon Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vågen, Andreas Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Ragnar Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Birkeland, Nicolai Zurhaar Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Funderud, Håvard Kopperstad Klubb Heggedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hellesøy, Åsmund Johannes Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Herheim, Rune Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Bjørn Christian Klubb Bergen Cykleklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Leikvoll, Morten Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Låstad, Ørjan Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Petter Thuen Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tresselt, Pål Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04