Hopp til innhold

Røldalsrennet

Røldal IL arrangerar sitt tradisjonelle langrenn i klassisk stil søndag 30.desember. Rennstad er i tilknyting til lysløypa nede i bygda med start og mål ved Røldal Grendahus. NB! Slik snøforholda ser ut i Røldal no vil rennet verta flytta til reservestadeb i Valldalen. Rennkontor og garderobar vil framleis vera i Røldal grendahus. Siste frist for eventuell etteranmelding vil vera kl 11.30 renndagen. Nærare opplysningar vil verta lagt ut på heimesida eller facebook.

  • Når: 30.12.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: RØLDAL
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior sittende - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Havrevoll, Tom Klubb Suldal IL Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk
Navn Havrevoll, Vegard Klubb Suldal IL Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Sondre Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ersland, Eirik Soma Klubb Ternen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ersland, Sondre Soma Klubb Ternen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøy, Noah Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ersland, Andreas Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Håkon Størkson Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruland, Trygve Klubb Sportsklubben Vedavåg Karmøy Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruland, Henrik Klubb Sportsklubben Vedavåg Karmøy Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggebø, Niklas Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lykkebø, Lars Kristoffer Oppistov Klubb Røldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ersland, Maria Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ersland, Ingeborg Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ersland, Julie Soma Klubb Ternen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggebø, Celina Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnestad, Mari Klubb Røldal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Delsbek, Maren Ida Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjertaas, Solveig Klubb Røldal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Lien, Kirsten Klubb Røldal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Djuve, Håvard Jårvik Klubb Sauda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Risøy, Sigmund Klubb Vindafjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksdal, Andreas Mannes Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Anfindsen, Paal Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørheim, Simon Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bua, Nils Haktor Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engevik, Kjell-Inge Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gulliksen, Halvor Laastad Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haraldseid, Vegard Nikolai Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heien, Magne Klubb Ternen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heien, Johannes Ølfernes Klubb Ternen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellesøy, Åsmund Johannes Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Helvik, Emil Døssland Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Isaksen, Arild Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jårvik, Stian Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutsen, Sindre Klubb Vindafjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Dagfinn Breistein Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Viga, Øyvind Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvregård, Jan Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02