Hopp til innhold

AVLYST! - Jularennet

Grunna manglande snøtilhøve er beklaglegvis årets Jularenn avlyst. IL Korlevoll - Odda beklagar dette.

  • Når: 26.12.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Korlevoll
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 26.12.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 26.12.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 26.12.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 26.12.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 26.12.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 26.12.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0
Start 26.12.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0
Start 26.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 26.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0
Start 26.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 26.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0
Start 26.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 26.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 26.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 26.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 26.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Sondre Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles

G 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjeldal, Håvard Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles

G 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles

J 11 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri felles

J 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøsæter, Sindre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Vågen, Andreas Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

Menn senior - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Solvang, Bjarte Klubb Hålandsdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
NIF-EPI02, 02