Hopp til innhold

KM Kvammasprinten

Krinsmeisterskap i sprintlangrenn friteknikk etter Meråker-modellen for klasse 13 år og over. Open for alle skikrinsar. 11-12 åringane går også heat, mens det for 10 år og yngre berre vert prolog. Merk starttid! Dei eldste startar fyrst.

  • Når: 26.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Norheimsund
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 26.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rykkje, Hans Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Utskot, Lukas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ølmheim, Håvard Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Knut Magnus Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Innset, Brage Klubb Ulvik IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Håvard Stangeland Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Seljebotn, Henrik Mo Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Steine, Terje Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Steine, Åsmund Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Voster, Vinjar Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Krossøy, Marius Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ersland, Andreas Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Steine, Gunnar Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tveit, Jarand Valland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ølmheim, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mo, Magnar Sebastien Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øygard, Edvin Klubb Hålandsdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espelid, Lars Rikol Nyløy Klubb Ulvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Innset, Vegard Klubb Ulvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Aodne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Måkestad, Jørgen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nygard, Amund Olai Vestbø Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vencius, Veinas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vikesdal, Frede Korshavn Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Voster, Emil Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørke, Marcus Vikør Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Linde, Ludvig Færø Klubb Viking, TIF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Tomas Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Soldal, Anved Tombre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Valland, Tobias Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vencius, Vijus Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ystheim, Tord Valland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Øvsthus, Vegard Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Åsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Børve, Tuva Bystøl Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bøe, Signe Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ersland, Maria Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ersland, Ingeborg Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skattum, Åsine Klubb Ørnar IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Hanna Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Linde, Live Færø Klubb Viking, TIF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lindøy, Sigrid Storaker Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Mo, Synneva Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Rykkje, Ellen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Seljebotn, Helena Mo Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Soldal, Marita Tombre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Steine, Lillian Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vestbø, Sunniva Henriksen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Sofie Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Øvsthus, Line Bergan Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lindøy, Hanna Storaker Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Måkestad, Ronja Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rosseland, Simone Aga Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sandven, Anne Karine Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Hanna Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tufteland, Eirin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gustafsson, Erik Heieren Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stranden, Anders Aalvik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Øygard, David Klubb Hålandsdal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Innset, Håvard Klubb Ulvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hirth, Jørgen Klubb Bulken IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Edvard Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02