Hopp til innhold

BKK renn 2019

Klassisk stil NB! Det vert 7.5 km for K18 og 10 km for K19/20. Sjå oppdatert invitasjon.

  • Når: 16.02.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Bulken
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norheim, Petter Flage Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herre, Hallvard Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordgård, David Klubb Eldar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Låstad, Bendik Vaksdal Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øygard, Edvin Klubb Hålandsdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Herre, Sjur Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Narheim, Sander Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ngwenya, Markus Kondwani Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opheim, Magnus Aldal Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Utkvitne, Mikkel Langhelle Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Narheim, Dennis Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Tomas Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatne, Vegard Lunde Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mykkeltveit, Ingeborg Aadnekvam Klubb Bulken IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opheim, Guro Aldal Klubb Bulken IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognebakke, Ane Klubb Vargar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hop, Anine Lunde Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltveit, Oline Aadnekvam Klubb Bulken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norheim, Sanna Flage Klubb Bulken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn nestås, Oda Klubb Bulken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Andrine Klubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognebakke, Edel Klubb Vargar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatne, Synva Lunde Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjerveggen, Emma Sofie Brekke Klubb Bulken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolve, Ragna Klubb Bjørgum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætersdal, Karen Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øygard, David Klubb Hålandsdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engevik, Kjell-Inge Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gjerde, Raymond Karl Klubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Herheim, Rune Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johannesen, Arne Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Låstad, Ørjan Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Måge, Ove Klubb Strandebarm IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sætersdal, Christian Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01