Hopp til innhold

Samnangerrennet 2019

Langrenn for alle klasser, barn, ungdom og vaksne.

  • Når: 20.01.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Samnanger
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 20.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 20.01.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 20.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 20.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 20.01.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 20.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 20.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botnen, Jakob Aarekol Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holdhus, Martin Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopland, Truls Ian Tunestveit Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langeland, Jakob Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Olav Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Kevin Frøland Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Kevin Frøland Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rykkje, Hans Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Utskot, Lukas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Østervold, Knut Magnus Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikeland, Elias Klubb Hålandsdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Huse, Askil Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Verlo, Gaute Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vevle, Johannes Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Voster, Vinjar Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Henrik Nesheim Klubb Hålandsdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aakre, Sigurd Hystad Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ersland, Eirik Soma Klubb Ternen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ersland, Sondre Soma Klubb Ternen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Øyvind Huse Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ersland, Andreas Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leiknes, Arne Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveit, Jarand Valland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Verlo, Eskil Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Nikolai Matteus Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mo, Magnar Sebastien Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedreås, Henrik Moe-Nilssen Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øygard, Edvin Klubb Hålandsdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Håvard Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Emiil Nesheim Klubb Hålandsdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Måkestad, Jørgen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Voster, Emil Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Brage Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hordvik, Christian Garth Tysse Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Viljar Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Tomas Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjoldal, Andreas Houge-Thiis Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fanebust, Sunniva Klubb Samnanger IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Serck-Hanssen, Karen Klubb Viking, TIF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkvall, Emma Elida Langesæter Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hop, Anine Lunde Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kryvi-Lund, Lorentze Louise Klubb Viking, TIF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Markhus, Emilia Wik Klubb Viking, TIF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ersland, Maria Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ersland, Ingeborg Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Maria Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Liva Skår Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Østervold, Sofie Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvsthus, Line Bergan Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikeland, Mathea Klubb Hålandsdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Færø, Anna Ansnes Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Huse, Ylva Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Måkestad, Ronja Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håvardstun, Helga Toppe Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætersdal, Karen Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buset, Agnes Torød Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kryvi, Karen Sophie Dedekam Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gustafsson, Erik Heieren Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øygard, David Klubb Hålandsdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Espen Foseid Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aasgaard, Ragnar Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Helge Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hordvik, Aslak Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Bjørn Christian Klubb Bergen Cykleklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Leiren, Ståle Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Moss, Andreas Totland Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Måge, Ove Klubb Strandebarm IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvregård, Jan Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01