Hopp til innhold

KM Vestlandske skistemna

Vestlandske Skistemna 2018 Fri teknikk/KM duathlon Sundag 28.januar kl. 12.00 Rennet går som sonerenn friteknikk for 8 til 10 år, kretsrenn friteknikk for 11 og 12 år og KM duathlon for 13 år og eldre.

  • Når: 28.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Voss ski- og tursenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse SF Stående Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Peder Klubb Vargar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattabø, Eirik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Herre, Hallvard Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjeltnes, Philipp Klubb Ulvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hommedal, Sigurd Kyte Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Småland, Elias Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steine, Terje Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steine, Åsmund Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Marius Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Eirik Størkson Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ersland, Eirik Soma Klubb Ternen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ersland, Sondre Soma Klubb Ternen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Smørås, Filip-André Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ersland, Andreas Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Småland, Olav Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steine, Gunnar Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Enes-Seberg, Marcus Enes Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Gårdsvoll, Petter Andreas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Søyland, Jakob Tveten Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit

G 14 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Håkon Størkson Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse pursuit

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skjeldal, Håvard Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Westrheim, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lefdal, Jonas Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Færø, Ludvig Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristinsson Ngwenya, Markus Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygaard, Isak Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Tomas Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Ulrik Tveten Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wikander, Viljar Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygaard, Olav Møen Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjeltnes, Johanna Klubb Ulvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Linde, Frida Færø Klubb Viking, TIF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågenes, Ingrid Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikemo Ersland, Maria Klubb Ternen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Totlandsdal, Maja Andvik Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ersland, Ingeborg Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Karina Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit

J 14 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Andresen, Gerd Karine Klubb Vargar IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Havre, Ingrid Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Klette, Ingeborg Klubb Viljar, IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Thorsen, Marion Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Østervold, Maria Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Litlere, Marte Nybø Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Søyland, Frida Tveten Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hommedal, Silje Kyte Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hommedal, Oda Kyte Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

K 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ingrid Risnes Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Håvardstun, Helga Toppe Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Kvinner senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Torun Inger Øvergaard Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bryn, Jakob Rongve Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Litlere, Erlend Nybø Klubb Bergen Cykleklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rekve, Haakon Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Vågen, Andreas Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Øvstedal, Håkon Klubb Eksingedalen Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbrein, Eirik Klubb Vargar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Børresen, Embrik Klubb Hålandsdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kalnes, Martin Kvamme Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Komnæs, Kasper Rønning Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Njaa, Ingmar Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sandnes, August Farre Gundersen Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Menn senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Alvær, Kenneth Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Linde, Lorentz Erland Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mjelde, Eirik Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Måge, Ove Klubb Strandebarm IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

SF Stående - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Færø, Nikolai Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse SF Stående Øvelse 3+3 km Skiathlon
NIF-EPI03, 03