Hopp til innhold

KM Voss sparebankrennet 2018

KM Voss sparebank renn går i klassisk for alle klassar frå 8 år gutar /jenter. KM er i klassane 13år og oppover.

  • Når: 27.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Herresåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steine, Terje Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steine, Åsmund Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Enes Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Håkon Størkson Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mælen, Gaute Øymo Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wikander, Viljar Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vågenes, Ingrid Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Havre, Ingrid Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slethaug, Nora Hermine Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ingrid Risnes Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætersdal, Karen Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Sigrid Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Jakob Rongve Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vågen, Andreas Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvstedal, Håkon Klubb Eksingedalen Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbrein, Eirik Klubb Vargar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Komnæs, Kasper Rønning Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandnes, August Farre Gundersen Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Kenneth Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordal, Bjarte Henry Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Oppedal, Guttorm Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01