Hopp til innhold

BKK renn 2018

Velkomne til kretsrenn på Dalane. Er det spm, ta kontakt på epost: anne.l.norheim@skule.voss.no eller tlf 91640826

  • Når: 04.02.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Bulken
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Herre, Hallvard Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Låstad, Bendik Vaksdal Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelskår, Isak Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Angelskår, Jakob Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelskår, Emil Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Angelskår, David Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mælen, Gaute Øymo Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Håvard Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaksdal, Bjørnar Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lefdal, Jonas Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas Bergstrøm, Henrik Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Herre, Sjur Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opheim, Magnus Aldal Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Knut Eirik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelskår, Peter Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norheim, Petter Flage Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hop, Anine Lunde Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Martha Klubb Bulken IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltveit, Oline Aadnekvam Klubb Bulken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norheim, Sanna Flage Klubb Bulken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Totlandsdal, Maja Andvik Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjeldal, Norun Klubb Bulken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slethaug, Nora Hermine Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjeldal, Marion Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjerveggen, Emma Sofie Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnekvam Mykkeltveit, Ingeborg Klubb Bulken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opheim, Guro Aldal Klubb Bulken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Ingrid Klubb Bulken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ingrid Risnes Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håvardstun, Helga Toppe Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Jakob Rongve Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rekve, Haakon Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vågen, Andreas Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvstedal, Håkon Klubb Eksingedalen Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jansen, Olav Østerbø Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Komnæs, Kasper Rønning Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johannesen, Arne Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordal, Bjarte Henry Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knudsen, Bjørn Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Monsen, Pål Huun Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Måge, Ove Klubb Strandebarm IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03