Hopp til innhold

Sparebanken Vest rennet

Velkommen til puljeplasseringsrenn i Røldal skisenter. Slalåmrenn lørdag 3.2.18 vil være ettermiddag/kveldsrenn i heis 2 ( paralellheisen ). ALLE løpere og foreldre må ha tatt heisen opp til målområdet før kl 1600. Da stenger heis 1 Påmeldingsavgift er 140,- pr renn / pr løper. Betales inn til konto : Odda idrettslag alpingruppa 3658.30.81830 Merk betaling med løpers navn Overnatting: http://roldal.com/nyttig-informasjon-om-r%C3%B8ldal-vinter/overnatting-i-r%C3%B8ldal-vinter Mat: Det blir mulighet å bestille pizza i øvre varmestue. NB: Må bestilles 1 time før levering. Se vedlagt meny Sjekk for oppdatert info før rennet ( vedlegg )

  • Når: 3.2 - 04.02.2018
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Røldal skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 03.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 04.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 03.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde Markhus, Daniel Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeraldstveit, Trym Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeraldstveit, Trym Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kyte, Andreas August Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Marius Nicolai Skage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyte, Andreas August Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Marius Nicolai Skage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Øyre, Patrik Klubb Odda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øyre, Patrik Klubb Odda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kral, Ondrej Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lægreid, Simen Klubb Odda IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kral, Ondrej Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Simen Klubb Odda IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oldervoll, Hanne Klubb Samnanger IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oldervoll, Hanne Klubb Samnanger IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lægreid, Andrine Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oldervoll, Solveig Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lægreid, Andrine Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oldervoll, Solveig Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Havre, Matilde Nygård Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Storlid, Stina Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Havre, Matilde Nygård Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Storlid, Stina Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hopsdal, Maren Midttun Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lekve, Eli Hemstad Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Ingrid Saltvik Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skreien, Albertine Berg Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hopsdal, Maren Midttun Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lekve, Eli Hemstad Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Ingrid Saltvik Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skreien, Albertine Berg Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Helene Klubb Odda IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Helene Klubb Odda IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Alexander Moros Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Alexander Moros Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02