Hopp til innhold

Ørnarstafetten

Stafett: Klassisk-fristil-fristil Årets Ørnarstafett går i Voss Ski og Tursenter. Start: G/J 8-10 kl 12:00 - G/J11-12 kl 12:40 - G/J 13-16 kl 13:30 - K/M 17-20 og senior kl 14:15

  • Når: 21.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Voss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Kvinner 17- 20 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Kvinner Senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutar 11 - 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Gudmund Klubb Voss IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattebø, Emil Klubb Voss IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gravdal, Frede Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låstad, Bendik Vaksdal Klubb Voss IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Karina Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smørås, Filip-André Glesnes Klubb Fana IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tranøy, Åmund Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveit, Jarand Valland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vevle, Elise Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Jørund Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutar 13 - 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Magnus Svendal Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aase, Nikolai Matteus Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berre, Sigve Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefdal, Jonas Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Matre, Didrik Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mælen, Gaute Øymo Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Serck-Hanssen, Eivind Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Småland, Olav Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søyland, Jakob Tveten Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveit, Jone Valland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutar 8 - 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angeltvedt, Tinius Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bersaas, Casper Karlsen Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattabø, Eirik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daltveit, Svein Refsnes Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fasmer, Joakim Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herre, Hallvard Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hommedal, Sigurd Kyte Klubb Bjørgum IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristinsson Ngwenya, Markus Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lie, Mathias van Dam Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mandic, Leon Brekkhus Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mastervik, Anna Emilie Leiren Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordgård, David Klubb Eldar IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Petter Flage Klubb Bulken IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nummedal, Jarand Grindeland Klubb Eldar IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nygaard, Olav Møen Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nygaard, Isak Møen Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oehme, Samson Storm Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Tomas Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Bjørgum IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjoldli, Håkon Klubb Bulken IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Småland, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søyland, Ulrik Tveten Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tranøy, Nils Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveite, Håvard Knapstad Klubb Eldar IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vencius, Vijus Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vevle, Johannes Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wikander, Viljar Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 11 - 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Rebekka Klubb Osterøy IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Måren, Ranveig Sundve Klubb Eldar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nummedal, Mari Klubb Eldar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nummedal, Even Klubb Eldar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tranøy, Ella Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveite, Frida Klubb Eldar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulvund, Borghild Klubb Eldar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vangsnes, Signe Berge Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 13 - 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Havre, Ingrid Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvåle, Ingvild Lilletveit Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Litlere, Marte Nybø Klubb Viking, TIF Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mo, Marta Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Risnes, Julie Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjervheim, Thea Gildestad Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slethaug, Nora Hermine Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søyland, Frida Tveten Klubb Viking, TIF Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østervold, Maria Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 8 - 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breivik, Ida Gjøstein Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fasmer, Elise Kristine Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hommedal, Oda Kyte Klubb Bjørgum IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen-Iversen, Janne Klubb Bjørgum IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Sanna Flage Klubb Bulken IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oehme, Vita Storm Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Martha Klubb Bulken IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Ingrid Klubb Bulken IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Marion Klubb Bulken IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smørås, Emma-Louise Glesnes Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tranøy, Anne Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveite, Marit Knapstad Klubb Eldar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveite, Ingrid Knapstad Klubb Eldar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ure, Velaug Klubb Eldar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner 17- 20 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ingrid Risnes Klubb Fana IL Klasse Kvinner 17- 20 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugland, Siren Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner 17- 20 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håvardstun, Helga Toppe Klubb Fana IL Klasse Kvinner 17- 20 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse Kvinner 17- 20 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse Kvinner 17- 20 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner 17- 20 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner 17- 20 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner 17- 20 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner 17- 20 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse Kvinner 17- 20 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse Kvinner 17- 20 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse Kvinner 17- 20 år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner Senior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse Kvinner Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Dvergsdal, Eli Anne Klubb Fana IL Klasse Kvinner Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kvinner Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Røksund, Birgitte Klubb Fana IL Klasse Kvinner Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ure, Borghild Haugo Klubb Voss IL Klasse Kvinner Senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse Kvinner Senior Øvelse 3x5 km stafett

Menn 17 - 20 år - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Holberg, Edvard Klubb Fana IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Vethe, Lena Klubb Vargar IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Vågen, Andreas Klubb Voss IL Klasse Menn 17 - 20 år Øvelse 3x5 km stafett

Menn senior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbrein, Eirik Klubb Vargar IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aase, Mons Svendal Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aasgaard, Ragnar Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Engevik, Kjell-Inge Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hagen, Sigurd Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hopsnes, Roald Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mjelde, Eirik Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mostraum, Johnny Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Reigstad, Lars Braathen Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rong, Jørund Klubb Vargar IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Serck-Hanssen, Erik Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sætersdal, Christian Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Søyland, Anders Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Vethe, Bjarte Klubb Vargar IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
NIF-EPI02, 02