Hopp til innhold

Torefjellsrennet 2018 - Born og trim

Rennet har start og målgang på Sjusete skisenter med løyper som slynger seg langs foten av Torefjell. Trimklassen (både vaksne og born) er utan tidtaking går 11 km, mens born 10 år og yngre har eigen kortare langrennscrossløype. Hovudrennet går ei løype på 25 km frå og med 17 årsklassen. Klassane 13-16 år går 11 km, men 11-12 åringene går 5 km. Eigen påmelding for konkurranseklassar - https://minidrett.nif.no/Event/Index/317751

  • Når: 18.02.2018
  • Oppstart: 09:30
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Felles 5-7 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Trim born Øvelse 10 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Trim vaksne Øvelse 10 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5-7 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hildonen-Teigland, Anna Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 5-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvanvik, Angela Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 5-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Laupsa, Anna Tomine Klubb Klasse Felles 5-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Laupsa, Inga Klubb Klasse Felles 5-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Linga Fagervik, Liva Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 5-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Medhus, Fride Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Felles 5-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Mo, Synneva Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 5-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Martin Klubb Klasse Felles 5-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Måkestad, Jørgen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 5-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Nygard, Amund Olai Vestbø Klubb Klasse Felles 5-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Seljebotn, Helena Mo Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 5-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Soldal, Marita Tombre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 5-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Vestbø, Sunniva Klubb Klasse Felles 5-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Øvsthus, Line Bergan Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 5-7 år Øvelse Langrennscross

Felles 8-10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Oliver Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergum, Tindra Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Huse, Askil Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Huse, Ylva Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Laupsa, Gard Klubb Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mo, Torje Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mo, Eskil Høen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Måkestad, Ronja Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Tomas Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Seljebotn, Henrik Mo Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Soldal, Olve Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Soldal, Anved Tombre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Søyland, Ulrik Tveten Klubb Viking, TIF Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn van der Leest, Felix Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ølmheim, Håvard Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 8-10 år Øvelse Langrennscross

Trim born - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Trim born Øvelse 10 km fri

Trim vaksne - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse Trim vaksne Øvelse 10 km fri
Navn Hildonen-Teigland, Øyvind Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Trim vaksne Øvelse 10 km fri
Navn Huse, Edel Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Trim vaksne Øvelse 10 km fri
Navn Skei, John Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Trim vaksne Øvelse 10 km fri
Navn Teigland, Ingunn Hildonen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Trim vaksne Øvelse 10 km fri
Navn Valestrand, Karina Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Trim vaksne Øvelse 10 km fri
Navn Vik, Øyvind Huse Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Trim vaksne Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03