Hopp til innhold

Kvammasprinten

Sprintlangrenn i friteknikk for 11-årsklassen (2007) og eldre etter den såkalla "Meråkermodellen". Yngre klassar får gå prolog. Sjå invitasjon for meir inngåande info om denne modellen. NB! Nye løyper i 2018 (sjå løypekart i invitasjon)

  • Når: 17.02.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 17.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fasmer, Joakim Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Huse, Askil Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mo, Torje Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mo, Eskil Høen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Seljebotn, Henrik Mo Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Steine, Terje Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Steine, Åsmund Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Voster, Vinjar Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge-Soldal, Amund Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ersland, Eirik Soma Klubb Ternen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ersland, Sondre Soma Klubb Ternen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fanebust, Ove Nyland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gravdal, Frede Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gule, Sverre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ersland, Andreas Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mo, Asgaut Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Steine, Gunnar Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tveit, Jarand Valland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ølmheim, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Nikolai Matteus Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Berge-Soldal, Tobias Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Enes Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gårdsvoll, Petter Andreas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skår, Trym Gauteplass Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Håkon Størkson Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Græe, Johannes Skjerveggen Klubb Bjørgum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lyngsgård, Loke Aleksander Klubb Bjørgum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Kristoffer Haugse Klubb Hålandsdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mælen, Gaute Øymo Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vaksdal, Bjørnar Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Jonas Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Aslak Fenne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Laupsa, Sander Høgenæs Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lothe, Mathew Pettersen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Tomas Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Soldal, Anved Tombre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Storholm, Morten Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Søyland, Ulrik Tveten Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vencius, Veinas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vencius, Vijus Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Voster, Emil Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ystheim, Tord Valland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Oliver Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Leiren, Olav Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Utskot, Lukas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ølmheim, Håvard Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkvall, Emma Elida Langesæter Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fjærestad, Brita Nesse Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikemo Ersland, Maria Klubb Ternen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ersland, Ingeborg Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mo, Hedda Høen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Karina Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Havre, Ingrid Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Maria Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Søyland, Frida Tveten Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Hanna Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bergum, Tindra Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Brattabø, Kristin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Fasmer, Elise Kristine Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Fykse, Sanne Årrestad Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Huus, Lisa Grøtt Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Linga Fagervik, Liva Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lothe, Jessica Pettersen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Mo, Synneva Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Soldal, Marita Tombre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Åsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fykse, Lærke Årrestad Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rød, Maria Haugse Klubb Hålandsdal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tufteland, Eirin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leiren, Endre Berg Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hirth, Jørgen Klubb Bulken IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Solvang, Erlend Klubb Hålandsdal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dale, Martin Klubb Hålandsdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hjartnes, Håvard Klubb Hålandsdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femsteinevik, Martin Klubb Hålandsdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hirth, Sindre Klubb Ørnar IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Leiren, Ståle Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01