Hopp til innhold

Fanarennet - klassisk

  • Når: 10.02.2018
  • Hvor: Totland
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angeltvedt, Tinius Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fasmer, Joakim Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lie, Mathias van Dam Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Kristian Strand Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smørås, Filip-André Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Nikolai Matteus Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Enes Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Matre, Didrik Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Eivind Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søyland, Jakob Tveten Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Håkon Størkson Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berre, Sigve Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøe, Ole Johan Ynnesdal Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Westrheim, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sebastian Løtvedt Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lefdal, Jonas Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas Bergstrøm, Henrik Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Magnus Hennø Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linde, Ludvig Færø Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meyer-Lampe, Haakon Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Isak Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oehme, Samson Storm Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Tomas Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søyland, Ulrik Tveten Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wikander, Viljar Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Olav Møen Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyen, Magnus Hauge Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hop, Anine Lunde Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vågenes, Ingrid Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vislie, Ingrid Schønberg Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Karina Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandenes, Karoline Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Marion Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østervold, Maria Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slethaug, Nora Hermine Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søyland, Frida Tveten Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fasmer, Elise Kristine Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Karoline Strand Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linde, Live Færø Klubb Viking, TIF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meyer-Lampe, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjeldal, Marion Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smørås, Emma-Louise Glesnes Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Ida Gjøstein Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oehme, Vita Storm Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Karen Klubb Viking, TIF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ingrid Risnes Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håvardstun, Helga Toppe Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætersdal, Karen Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dvergsdal, Eli Anne Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rekve, Haakon Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvstedal, Håkon Klubb Eksingedalen Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jansen, Olav Østerbø Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Njaa, Ingmar Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakk, Knut Gunnar Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Busch, Christian Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grove, Knut Klubb Varegg Fleridrett Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Indredavik, Per Lauritz Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Arne Johan Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjelde, Eirik Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye, Birger Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Erik Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Søyland, Anders Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øyen, Kjetil-Helge Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04