Hopp til innhold

Samnangerrennet 2018

  • Når: 14.01.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Samnanger
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angeltvedt, Tinius Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattabø, Eirik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fasmer, Joakim Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Småland, Elias Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørli Verlo, Gaute Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trengereid, Aron Kulild Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vevle, Johannes Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krossøy, Marius Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Angelskår, Isak Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Angelskår, Jakob Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Småland, Olav Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørli Verlo, Eskil Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveit, Jarand Valland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Nikolai Matteus Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Enes Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittang, Jakob Olsnes Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiren, Storm Aleksander Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Matre, Didrik Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Eivind Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelskår, Emil Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Angelskår, David Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berre, Sigve Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Måge, Sondre Svåsand Klubb Strandebarm IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reigstad, Åsmund Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Håvard Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Brage Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hordvik, Christian Tysse Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiren, Viljar Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meyer-Lampe, Haakon Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Tomas Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjoldli, Håkon Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelskår, Peter Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Huse, Askil Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiren, Olav Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martenson, Ask Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Kevin Frøland Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vågenes, Ingrid Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Totlandsdal, Maja Andvik Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vevle, Elise Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hevrøy, Benedicte Klubb Viking, TIF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Havre, Ingrid Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mo, Marta Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slethaug, Nora Hermine Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fasmer, Elise Kristine Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Huse, Ylva Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meyer-Lampe, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjeldal, Marion Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkvall, Emma Elida Langesæter Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fanebust, Sunniva Klubb Samnanger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Måge, Amalie Svåsand Klubb Strandebarm IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Karen Klubb Viking, TIF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ingrid Risnes Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håvardstun, Helga Toppe Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leiren, Endre Berg Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hirth, Jørgen Klubb Bulken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rekve, Haakon Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vågen, Andreas Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvstedal, Håkon Klubb Eksingedalen Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbrein, Eirik Klubb Vargar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvile, Aleksander Sunde Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Njaa, Ingmar Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Kenneth Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugen, Helge Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hopsnes, Roald Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johannesen, Arne Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordal, Bjarte Henry Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Leiren, Ståle Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Leiren, Amund Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Løtvedt, Aleksander Aardal Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjelde, Eirik Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Måge, Ove Klubb Strandebarm IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Erik Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øyen, Kjetil-Helge Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Årdal, Bjørn Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01