Hopp til innhold

Ulvikarennet

Langrenn i klassisk stil

  • Når: 11.03.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Ulvikahøgda
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 115
Start 11.03.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115
Start 11.03.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.03.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.03.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 115
Start 11.03.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115
Start 11.03.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.03.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 11.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 11.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Peder Klubb Vargar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Angeltvedt, Tinius Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattabø, Eirik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dvergsnes, Runar Myhr Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Jakob Wanning Klubb Ulvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjeltnes, Phillip Klubb Ulvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Huse, Askil Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Innset, Brage Klubb Ulvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jåvold, Elias Kvellestad Klubb Ulvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordgård, David Klubb Eldar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nummedal, Jarand Grindeland Klubb Eldar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Spildo, Olav Fære Klubb Granvin IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vevle, Johannes Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gudbrandstuen, Vegar Klubb Eldar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holemark, Magnus Prestegård Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gilbakken, Anders Klubb Eldar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nummedal, Vegard Grindeland Klubb Eldar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerald, Heine Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Oskar Wanning Klubb Ulvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gudbrandstuen, Eirik Klubb Eldar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Magnus Svendal Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berre, Sigve Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjeltnes, Isak Klubb Ulvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espelid, Lars Rikol Nyløy Klubb Ulvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Innset, Vegard Klubb Ulvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas Bergstrøm, Henrik Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jåvold, Matheus Kvellestad Klubb Ulvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mediå, Konrad Plonska Klubb Ulvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Tomas Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wikander, Viljar Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergo, Aina Emilie Klubb Ulvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjeltnes, Johanna Klubb Ulvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Amanda Melika Klubb Ulvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mediå, Emma Plonska Klubb Ulvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Karina Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vevle, Elise Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andresen, Gerd Karine Klubb Vargar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klette, Ingeborg Klubb Viljar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mo, Marta Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Slethaug, Nora Hermine Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerald, Guro Klubb Eldar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Selma Wanning Klubb Ulvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjeltnes, Inga Klubb Ulvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jåvold, Malin Michelle Kvellestad Klubb Ulvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ingrid Risnes Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håvardstun, Helga Toppe Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Runnane, Kim Alexandra Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvstedal, Håkon Klubb Eksingedalen Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jansen, Olav Østerbø Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hopsnes, Roald Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02