Hopp til innhold

Vestlandske Skistemna

Sonerenn fri-teknikk, enkeltstart for 8 til 10 år, kretsrenn fri-teknikk, fellesstart for 11 og 12 år, duathlon for 13 år og eldre.

  • Når: 05.03.2016
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Voss Ski og Tursenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 05.03.2016 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 05.03.2016 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 05.03.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse G 13 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse G 14 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse J 13 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse J 14 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 0
Start 05.03.2016 Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2016 Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ersland, Andreas Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gilbakken, Anders Klubb Eldar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge, Sverre Eikevik Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nummedal, Vegard Grindeland Klubb Eldar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Småland, Olav Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wollan, Erlend Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bruvik, Even Sakstad Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bruvik, Jonas Sakstad Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Enes-Seberg, Marcus Enes Klubb Omvikdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gjerald, Heine Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gudbrandstuen, Eirik Klubb Eldar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Herheim, Eskil Mæland Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Serck-Hanssen, Eivind Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Søyland, Jakob Tveten Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ure, Tobias Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vines, Brage Mo Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vinkler-Hansen, Oliver Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles

G 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Magnus Svendal Klubb Viking, TIF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Arvidsson, Peter Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bøe, Ole Johan Ynnesdal Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hjeltnes, Isak Klubb Ulvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ljøkelsøy, Sokrates Færø Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles

G 13 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espelid, Lars Rikol Nyløy Klubb Ulvik IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Høiland, Ådne Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Innset, Vegard Klubb Ulvik IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Mælen, Gaute Øymo Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Skjeldal, Håvard Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Westrheim, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit

G 14 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Selheim, Magnar Lussand Klubb Viljar, IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Steinsvik, Kristian Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Viljar, IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Øyen, Kristian Hauge Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit

G 15 år - 3+3 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Bryn, Jakob Rongve Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Reigstad, Håkon Bru Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit

G 16 år - 3+3 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Holberg, Edvard Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Rekve, Haakon Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Tveiten, Ådne Flisram Klubb Viljar, IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Peder Klubb Vargar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattabø, Eirik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Færø-Finnvik, Sophus Klubb Osterøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerald, Emil Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hommedal, Sigurd Kyte Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Innset, Brage Klubb Ulvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordgård, David Klubb Eldar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nummedal, Jarand Grindeland Klubb Eldar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Tomas Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Småland, Elias Klubb Osterøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveite, Håvard Knapstad Klubb Eldar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveiten, Vinjar Flisram Klubb Viljar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vethe, Kristian Klubb Vargar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Østlie, Olav Rekve Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ersland, Eirik Soma Klubb Ternen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ersland, Sondre Soma Klubb Ternen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudbrandstuen, Vegar Klubb Eldar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmedal, Lars Eirik Klubb Ternen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saghaug, William Klubb Ternen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Smørås, Filip-André Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Totland, Jermund Ure Klubb Eldar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ukvitne, Torje Stakseng Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vinkler-Hansen, Julian Klubb Geilo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ersland, Ingeborg Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høiland, Tiril Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ness, Sofie Klubb Ternen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Karina Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anthun, Maya Helle Klubb Eldar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Asperheim Osa, Hanna-Sofie Klubb Ulvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Finne, Ingrid Konstanse Midthjell Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Istad, Amalie Dalland Klubb Bjørgum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Mælen, Thea Øymo Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sleen, Isabell Anthun Klubb Eldar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Tveite, Kristin Knapstad Klubb Eldar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles

J 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Andresen, Gerd Karine Klubb Vargar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ersland, Julie Soma Klubb Ternen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Klette, Ingeborg Klubb Viljar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ness, Lotte Klubb Ternen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ripel, Emma Myklebust Klubb Uskedal IL - Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Totland, Tiril Ure Klubb Eldar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Wollan, Hanne Sofie Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Østervold, Maria Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles

J 13 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Døssland, Saima Kristine Lomheim Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Slethaug, Nora Hermine Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Soldal, Silje Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit

J 14 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Hedvig Bie Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Søyland, Frida Tveten Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Tvilde, Hanna Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse pursuit

J 15 år - 3+3 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Klette, Guro Marie Klubb Viljar, IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit

J 16 år - 3+3 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Kolås, Sunniva Stokkevåg Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Sætersdal, Karen Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Tufteland, Eirin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Vethe, Lena Klubb Vargar IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattabø, Kristin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedal IL - Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveiten, Jori Flisram Klubb Viljar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvsthus, Lina Dolve Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ersland, Maria Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Rebekka Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasmussen, Sina Nes Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Totlandsdal, Maja Andvik Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Solveig Klubb Uskedalen IL Klasse K 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5+5 km pursuit

K 18 år - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiking, Eva Charlotte Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Hjeltnes, Tuva Bull Klubb Ulvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Instanes, Sarah May Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5+5 km pursuit

K 19/20 år - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klette, Helene Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Sausjord, Sunniva Klubb Eldar IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Selheim, Anna Lussand Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Songve, Mona Klubb Vargar IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+5 km pursuit

M 17 år - 7,5+7,5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbrein, Eirik Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Hammersvik, Vetle Uhre Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Jansen, Olav Østerbø Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit

M 18 år - 7,5+7,5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Komnæs, Kasper Rønning Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit

M 19/20 år - 7,5+7,5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bauge, Henrik Klubb Rosendal TL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Herfindal, Bjørn Haugo Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit

Menn senior - 7,5+7,5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Dag Gunnar Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Bryn, Bjørn Magne Bakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Johannesen, Arne Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Nilsen, Petter Thuen Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Øvregård, Jan Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
NIF-EPI03, 03