Hopp til innhold

Fanarennet 2023

Resultatliste lagt ut, se vedlegg. Kan også finne resultatene på Eqtiming. Startlister lagt ut, se vedlegg. Resultater kan følges live på Eqtiming: https://live.eqtiming.com/65953 Fanarennet 2023 holdes på Voss Ski- og Tursenter. Velkommen til Fanarennet 2023, i fristil. Se egen invitasjon for mer opplysninger. NB! Det er ikke tidtaking med egen brikke. Vi bruker egne startnummer med innebygd brikker. Resultater kommer fortløpende på Eqtiming.

  • Når: 19.02.2023
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Voss Ski- og tursenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.02.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 19.02.2023 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 19.02.2023 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 19.02.2023 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 19.02.2023 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 19.02.2023 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 19.02.2023 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 19.02.2023 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 19.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2023 Klasse Trimklasse Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Martin Løtveit Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyrkolbotnen, Olai Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Færø, Gustav Ansnes Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grindedal, Magnus Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedkvitne, Henrik Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søderstrøm, Theodor Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Granvin IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Granvin IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løne, Olav Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melkeråen, Markus Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognås, Dennis Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandal, Kasper Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Casper Sander Elias Klubb Ulvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Marius Vognstølen Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindedal, Skage Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Guldbrandsen, Julian Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Henrik Pletten Klubb Viking, TIF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Andreas Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wikander, Viljar Aasgaard Klubb Viking, TIF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Magnus Hennø Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Håvard Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klæbo, Haakon Orlando Bardaji Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Markus Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Naustdal, Brage Vikøren Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nummedal, Olav Klubb Ulvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skudal, Konstantin Konrad Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søderstrøm, Herman Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søderstrøm, Victor Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveit, Lars Gildestad Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vrålstad-Hole, Heine Tind Klubb Osterøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksland, Simen Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Emblem, Peder Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Fredrik Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sangnes, Sivert Johannes Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steine, Sindre Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hop, Adelen Lunde Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Klæbo, Carla Gurine Bardaji Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Cassandra Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vrålstad-Hole, Veni Malena Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solstad, Lilli Aasheim Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Styve, Anna Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Styve, Olava Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreng, Margrethe Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Emina Hestnes Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Guldbrandsen, Isolde Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Karoline Strand Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mastrup, Lea Våge Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Mette Saga Evelinn Klubb Ulvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østervold, Sofie Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gildestad, Matilde Tveit Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørvig, Sofie Kvammen Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østervold, Lena Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fanebust, Sunniva Klubb Samnanger IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Osa, Emilia Totland Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Celine Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aksland, Eline Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Austevoll, Ellinor Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Austevoll, Ingrid Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyrkolbotnen, Ovidia Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eik, Bjørg Amelia Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Anny Økland Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Anna Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steine, Silje Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vambheim, Ingeborg Breien Klubb Ulvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Oline Hestnes Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Astrid Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hanto, Rikke Flatlandsmo Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hundhammer, Eir-Johanna Torgersen Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løne, Anna Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lønning, Elisabeth Dahl Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Varsi, Julia Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rusten, Thea Mathilde Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tangen, Sølvi Nyvoll Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Vatshelle, Siren Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nedreås, Henrik Moe-Nilssen Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thunold, Birk Haukås Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bolstad, Kevin Solberg Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Desbele Gulbet, Hagos Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Færø, Jo-Harald Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Føyen, Morten Lyngås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Herheim, Rune Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Isaksen, Kjetil Kiledal Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Bjørn Christian Klubb Bergen Cykleklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Eivind Farestveit Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Leikvoll, Morten Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rusten, Magnar Klubb Ternen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sangnes, Dag André Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skudal, Karsten Eeg Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Søderstrøm, Fredrik Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Trodal, Sondre Rygh Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Trimklasse - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Torbjørn Klubb Loddefjord IL Klasse Trimklasse Øvelse 5 km fri
nif-epi04, 04
NTB