Hopp til innhold

Bulkenrennet

Rennet er det utsatte Bulkenrennet som skulle gått 30.01. Det vart grunna manglande skiforhold flytta til laurdag 19. mars. Rennet går i klassisk teknikk. Dei som opprinneleg hadde meldt seg på rennet må gjere det om att.

  • Når: 19.03.2022
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Voss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.03.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.03.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.03.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.03.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.03.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.03.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giljarhus, Sofie Johansen Klubb Bulken IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveit, Casper Sander Elias Klubb Ulvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspebakken, Jarand Nondal Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grindedal, Skage Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herre, Sjur Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nestås, Sindre Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettemark, Samuel Renè Klubb Vargar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vatne, Vegard Lunde Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerstad, Halle Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nestaas, Eirik Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Herre, Hallvard Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettemark, Johannes André Klubb Vargar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Oliver Nestås Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klæbo, Haakon Orlando Bardaji Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sangnes, Sivert Johannes Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjoldli, Wilhelm Trondsen Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveit, Lars Gildestad Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Martin Løtveit Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grevle, Magnus Farsund Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grindedal, Magnus Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjeldal, Magnus Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspebakken, Sanna Nondal Klubb Bulken IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nestaas, Anna Klubb Bulken IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ree, Synva Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rivenes, Tuva Klubb Bulken IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettemark, Sara Adiné Klubb Vargar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæten, Unn Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatne, Synva Lunde Klubb Bulken IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Emina Hestnes Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveit, Mette Saga Evelinn Klubb Ulvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gildestad, Matilde Tveit Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjeldal, Marion Klubb Bulken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerveggen, Emma Sofie Brekke Klubb Bulken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Celine Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjeraldstveit, Silje Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grevle, Sofie Farsund Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midttun, Helene Dagestad Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Caroline Bøyum Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nestås, Synva Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Oline Hestnes Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klæbo, Carla Gurine Bardaji Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Varsi, Julia Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nedreås, Henrik Moe-Nilssen Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindedal, Leif Bjørn Finden Klubb Bjørgum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01