Hopp til innhold

Viljarsprinten 2020

Viljarsprinten i friteknikk.

  • Når: 11.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Voss ski og tursenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.01.2020
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Knapstad, Håvard Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nygaard, Olav Møen Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Peder Klubb Vargar IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Mathias van Dam Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tveit, Jarand Valland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygaard, Viktor Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ngwenya, Markus Kondwani Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nygaard, Isak Møen Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Totlandsdal, Maja Andvik Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strandenes, Karoline Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Knapstad, Synva Herheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Låstad, Sofie Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Ida van Dam Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Sofie Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sebastian Løtvedt Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04