Hopp til innhold

Torefjellsrennet (trim og 2-12 år)

Grunna siste vekas mildvér og mykje snøsmelting er da usikkert om rennet kan gjennomførast i planlagt trasé og løypepengder. Det vert teke ei avgjerd på dette torsdag formiddag! Førehandspåmelding er forlenga til torsdag kveld. *** Trimklasse 10 km (utan tidtaking), 5 km turrenn 11-12 år og langrennscross 2-10 år (3 puljer) **** *** Påmelding til konkurranseklassar 13 år og eldre via lenkja - https://www.skiforbundet.no/hordaland/langrenn/terminliste-langrenn-hordaland/arrangement/?eid=324762

  • Når: 23.02.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Norheimsund
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse Felles 2-5 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse Felles 6-8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse Felles 9-10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse Trimklasse Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 2-5 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Aksel Aarsand Klubb Klasse Felles 2-5 år Øvelse Langrennscross
Navn Laupsa, Sofia Høgenæs Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 2-5 år Øvelse Langrennscross
Navn Mæland, Torje Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 2-5 år Øvelse Langrennscross

Felles 6-8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Sondre Aarsand Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 6-8 år Øvelse Langrennscross
Navn Barane, Emilie Mæland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 6-8 år Øvelse Langrennscross
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse Felles 6-8 år Øvelse Langrennscross
Navn Fagervik, Liva Linga Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 6-8 år Øvelse Langrennscross
Navn Laupsa, Gustav Høgenæs Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 6-8 år Øvelse Langrennscross
Navn Laupsa, Sander Høgenæs Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 6-8 år Øvelse Langrennscross
Navn Mo, Runa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 6-8 år Øvelse Langrennscross
Navn Måkestad, Jørgen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 6-8 år Øvelse Langrennscross
Navn Rykkje, Ellen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 6-8 år Øvelse Langrennscross
Navn Skeie, Torje Eide Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 6-8 år Øvelse Langrennscross
Navn Soldal, Marita Tombre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 6-8 år Øvelse Langrennscross
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse Felles 6-8 år Øvelse Langrennscross
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse Felles 6-8 år Øvelse Langrennscross

Felles 9-10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botnen, Jakob Aarekol Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mo, Sanne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Måkestad, Ronja Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Tomas Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rykkje, Hans Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Skeie, Vilde Eide Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Skår, Tuva Gauteplass Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Soldal, Anved Tombre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveiten, Vinjar Flisram Klubb Viljar, IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse Langrennscross

G 11-12 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Botnen, Isak Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11-12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Botnen, Viljar Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11-12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Låstad, Bendik Vaksdal Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse 5 km fri felles

J 11-12 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11-12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse 5 km fri felles

Trimklasse - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skei, John Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Trimklasse Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04