Hopp til innhold

KM Voss sparebankrennet 2018

KM Voss sparebank renn går i klassisk for alle klassar frå 8 år gutar /jenter. KM er i klassane 13år og oppover.

  • Når: 27.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Herresåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse SF stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse SF stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Peder Klubb Vargar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Angeltvedt, Tinius Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattabø, Eirik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steine, Terje Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steine, Åsmund Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ersland, Eirik Soma Klubb Ternen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ersland, Sondre Soma Klubb Ternen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smørås, Filip-André Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ersland, Andreas Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Småland, Olav Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steine, Gunnar Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Nikolai Matteus Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Enes Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gårdsvoll, Petter Andreas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Matre, Didrik Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søyland, Jakob Tveten Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Magnus Svendal Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Håkon Størkson Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berre, Sigve Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mælen, Gaute Øymo Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Håvard Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lefdal, Jonas Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Færø, Ludvig Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristinsson Ngwenya, Markus Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Tomas Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjoldli, Håkon Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søyland, Ulrik Tveten Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveiten, Vinjar Flisram Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wikander, Viljar Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linde, Frida Færø Klubb Viking, TIF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveiten, Jori Flisram Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vågenes, Ingrid Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eikemo Ersland, Maria Klubb Ternen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Totlandsdal, Maja Andvik Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ersland, Ingeborg Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Karina Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finne, Ingrid Konstanse Midthjell Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andresen, Gerd Karine Klubb Vargar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Havre, Ingrid Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klette, Ingeborg Klubb Viljar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Marion Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østervold, Maria Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Litlere, Marte Nybø Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søyland, Frida Tveten Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Medhus, Fride Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognebakke, Edel Klubb Vargar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Ida Gjøstein Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognebakke, Ane Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ingrid Risnes Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håvardstun, Helga Toppe Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætersdal, Karen Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Sigrid Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Torun Inger Øvergaard Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leiren, Endre Berg Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rekve, Haakon Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vågen, Andreas Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvstedal, Håkon Klubb Eksingedalen Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbrein, Eirik Klubb Vargar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Komnæs, Kasper Rønning Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvile, Aleksander Sunde Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Njaa, Ingmar Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandnes, August Farre Gundersen Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Arnstein Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aase, Mons Svendal Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Alvær, Kenneth Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brekke, Svein Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brekke, Dag Gunnar Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bystøl, Einar Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engevik, Kjell-Inge Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Færø, Magnus-Johan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johannesen, Arne Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordal, Bjarte Henry Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Linde, Lorentz Erland Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjelde, Eirik Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mæland, Sjur Georg Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørkve, Bjarte Klubb Eldar IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Måge, Ove Klubb Strandebarm IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Oppedal, Guttorm Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye, Birger Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Soldal, Oddmund Klubb Uskedalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætersdal, Christian Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vonen, Brynjulf Klubb Varegg Fleridrett Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

SF stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Færø, Nikolai Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse SF stående Øvelse 5 km klassisk
NIF-EPI02, 02