Hopp til innhold

Viljarrennet

Sprintrenn i Voss- ski og tursenter. Påmelding innan onsdag 17. januar kl 2359. Etteranmelding seinast laurdag kl 11.00.

  • Når: 20.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Voss ski- og tursenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 20.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Peder Klubb Vargar IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brattabø, Eirik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hommedal, Sigurd Kyte Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Småland, Elias Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Marius Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Smørås, Filip-André Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Småland, Olav Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Nikolai Matteus Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Håkon Størkson Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Jonas Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas Bergstrøm, Henrik Klubb Voss IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kristinsson Ngwenya, Markus Kondwani Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nygaard, Isak Møen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Wikander, Viljar Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nygaard, Olav Møen Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vågenes, Ingrid Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Rebekka Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Karina Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Gerd Karine Klubb Vargar IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Maria Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Slethaug, Nora Hermine Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Vargar IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Ida Gjøstein Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hommedal, Silje Kyte Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hommedal, Oda Kyte Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Sigrid Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Sigurd Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vågen, Andreas Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Øvstedal, Håkon Klubb Eksingedalen Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbrein, Eirik Klubb Vargar IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kvile, Aleksander Sunde Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Njaa, Ingmar Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nyborg, Tobias Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Reyhanoglu, Yunus Emil Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Selheim, Knut Lussand Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Bjørn Christian Klubb Bergen Cykleklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02